Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti rá szoktatok szólni arra...

Ti rá szoktatok szólni arra aki a lábát rázzavagy az ujjával dobol?

Figyelt kérdés
Én egyszer rászóltam a kollégámra, mert az ujjaival nagyon hangosan dobolt, miközben gallgatta a zenét én pedig nem bírtam a munkára fogyelni és eléggé nagy figyelmet igénylő feladatom volt. Megsértődött. Ti rá szoktatok szólni?

2015. dec. 7. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan szinten zavar, hogy hátrasztál vele, vagy tényleg iszonyúan idegesít, akkor rá.


Anyám újabban elkezdett szürcsölni evés közben. Nem csak néha-néha véletlen, hanem folyamatosan. Borzasztóan zavaró, persze, hogy rászólok. Az étvágyam elmegy, ha veszem a számhoz a kanalat, s közben ő szemben épp gy nagyon szürcsöl...


Vagy ha buszon/vonaton a mögöttem ülő a megállás nélkül rengeti a székemet... Hát majd mosolyogva tűröm, mi?

Ha csak magában rázná a lábát, hogy az nem érintené a támlámat, egyáltalán nem zavarna. De ha a székem, asztalom, bármim mocorog, az nem tűrhető sokáig.

2015. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szoktam a lában rázni, ha rám szólnak megpróbálom abbahagyni. Mondjuk ez valamilyen szinten kényszeres dolog.


A zenehallgatás közben dobolás engem is kifejezetten zavar mondjuk.


Nekem ilyen szempontból egyik szobatársam volt régen borzalmas. Úgy játszott gépen hogy "dobálta" az egeret, nem húzta hanem húzta és bumm arrébb tette...ez így hajnal 2-kor elég zavaró volt. Vagy enni sem tudott halkan, szürcsölt hangosan, csámcsogott mint a baj, porcelán tányért karistolta a villával evés közben...


Tipikusan olyan dolgokat csinált, amit valamilyen szinten mindenki szokott, csak ő mindent 3x hangosabban.

2015. dec. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tanuld meg kizárni a külvilágot. Meditálj!
2016. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!