Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jöhetnék rá miben...

Hogyan jöhetnék rá miben vagyok jó?

Figyelt kérdés
Mindenhonnét azt tolják az ember arcába, hogy a "boldogság" titka, hogy azt csináld, amit szeretsz, amiben jó vagy. Látom is, hogy van benne igazság, de én semmiben sem vagyok jó, és nincs olyan hasznos tevékenység, ami örömet okozna (még csak nem hasznos sincs). Ha majd 20 év alatt nem találtam semmit, érdemes erőltetni egyáltalán?

2015. dec. 8. 20:04
 1/4 anonim válasza:
Valami biztos van, nem kell nagy dolgokra gondolni. Akár az is lehet hogy szeretsz olvasni pl. Mert a könyvekbe mindig menekülhez az ember ha fáradt vagy rossz kedve van. De ez csak egy példa. Lehet a zene is, vagy az állatok, akármi ami kikapcsol és megnyugtat. Nem csak a munka meg a sportok területén lehet gondolkodni szerintem. :)
2015. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én nem menekülni akarok, és kompenzálni a különben elcseszett életemet, hanem élni :(

Nem csak boldogulni, hanem boldognak lenni.

2015. dec. 8. 21:21
 3/4 anonim válasza:
Egy ilyen hozzászólással már látom mi a gond, de szerintem ezen egy pszichológus segítene... Hogy lehetsz ennyire negatív? "elcseszett életemet". Mégis mitől olyan elcseszett?
2015. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is 20 éves vagyok és én se tudom miben vagyok jó... :/
2015. dec. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!