Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet elviselni egy...

Akoos kérdése:

Hogyan lehet elviselni egy olyab személyt, aki rettenetesen irritál téged?

Figyelt kérdés
Én toleráns személy vagyok, de van egy olyan osztálytársam, aki hihetetlenül zavar, képtelen vagyok elviselni. Hiába kerülöm, nem beszélek vele, elég ha ránézek és "meg tudnám ölni" :D Mindig ő van a középpontban, ha valaki más beszél éppen, neki biztosan kommentálnia kell a dolgot, mindig nagyképű, arrogáns hangnemben. Egyszerűen nem lehet nem észrevenni, mert tőle harsog az egész épület. Mindig leszívja az életkedvemet, úgy érzem nem lehetek önmagam előtte. Ajándék minden perc amikor nincs jelen.Egyébként csak nekem van bajom vele, másoknak nincs, szóval biztosan velem van a baj... Ez így nem mehet tovább, ebbe beleőrülök, de tényleg. :(

2015. dec. 12. 13:21
 1/4 Roland G. ***** válasza:
50%
Ne nézz rá vagy iratkozz át másik suliba és probléma megoldva :D
2015. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába nem nézek rá, attól még hallom :D én biztos nem fogok elmenni onnan, menjen ő xD
2015. dec. 12. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen karakterek sajnos minden közösségben akadnak, be kell gyakorolnod, hogyan zárhatod ki a jelenlétüket a tudatodból. Legközelebb, ha kezd benned felmenni a pumpa, gondolj arra, hogy milyen szánalomra méltó az az illető, akinek az a kényszerképzete, hogy csak akkor veszik észre, ha hangos és harsány, mert amúgy grand senki szegénykém, nincs egyénisége, amivel kitűnhetne a tömegből.
2015. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maga a probléma benned létezik csak, és te alkotod magadnak. Az, hogy ő tényleg csak így érzi azt, hogy jut valamire, már legyen az ő problémája! Neked nem kell semmi gondot fordítanod arra, hogy ő épp él vagy hal.
2015. dec. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!