Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinálok rosszul? (bizalom...

Mit csinálok rosszul? (bizalom-bizalmatlanság)

Figyelt kérdés

Általában úgy élem az életem, mint egy western hős. Bizalmatlanul, egyedül, de jól. Mellékesen tudomásul veszem, ha valami sikerül, és az emberek csodálnak. Persze belül boldog vagyok (amiért sikerült).

A baj akkor van, ha meghallgatom mások hitegetéseit.

Néhány példa:a baráti társaság egyhangúlag megállapította, hogy valaki engem akar. Elhittem, és összejött a legjobb barátnőmmel.

Egy versenyen a zsűri személyesen gratulált, mindenki szétdícsért, aztán nem nyertem semmit.

Megkérték a kezem, amit elröhögtem. Viszont megint mindenki azt mondta, hogy de igenis, másszak bele. Persze kiderült, hogy az illető viccelt.

Volt egy performanszom, ami állítólag 'fantasztikus' volt. Utólag fel sem került az egészről készített videóra.

Ez csak néhány pitiáner dolog. De keményen megviselnek.

Most kérdem én, melyik részét csinálom rosszul?


2015. dec. 12. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Még nem értél meg.
2015. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit sem csinálsz rosszul, ilyenek az emberek. Mindenkit fogadj bizalmatlanul és nem fogsz csalódni. Aki pedig valóban a bizalmadra hajt, az tenni is fog érte.
2015. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!