Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon beteg dolog, hogy...

Nagyon beteg dolog, hogy szeretnék visszautasítani legalább egy pasit?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is komoly kapcsolataim voltak, sosem voltak kalandok meg ilyenek. Nem is vágytam rá soha. Én voltam az a lány, aki ha a barátnőjével elment bulizni, észre se vették, csak a barátnőmet szólították le a pasik. Nem vagyok csúnya, csak kevésbé tudok felszabadult lenni az ilyen helyzetekben, és szerintem ezt megérezték a férfiak.

Most menyasszony vagyok, hamarosan férjhez megyek, és mint általában ilyenkor a nők, én is úgy érzem, én vagyok a világon a legboldogabb :)

Viszont amióta az ujjamon van a gyűrű, sokszor eszembe jut, hogy annyira jó érzés lenne, ha egy pasi el akarna hívni randira, és én visszautasíthatnám, hogy bocsi, de foglalt vagyok. Ez nagyon beteg dolog? :D


2015. dec. 13. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
elég szánalmas
2015. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ebben az esetben nem beteg dolog.

Csak jó érzést vált ki belőled, hogy megtaláltad a boldogságot és hamarosan férjhez mész és ezt büszkén bárkinek az arcába is vághatod, ha akar tőled valamit :)

2015. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem beteg, csak (ahogy az 1-es válaszoló is írta) szánalmas.

Miért boldogít téged, hogy másnak rosszat tehetsz, ha te amúgy is boldog vagy?

2015. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hollófernyiges ***** válasza:
88%
Eljössz velem randira? :)
2015. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Mi a motivációd erre?:) áruld már el.

Titokban szerettél volna félremenni a komoly kapcsolataid alatt,csak nem tudtál,ezért most mutatod,hogy "akkor nem kellettem,most már fújhatjátok"?

2015. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%

Ti ugyanezt csináljátok csak másban...minden nő szeret büszkélkedni nem kell itt állszenteskedni...

Nem beteg dolog, az érzékeny lelkűeknek az érzetet adja meg, hogy nesztek mostmár hiba akarjátok a főnyereményt, főleg ha megjegyzéseket is kaptál néha... de hidd el lesz alkalmad rá bőven a gyűrűvel az ujjadon...

2015. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!