Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha kevesebbnek...

Normális, ha kevesebbnek érzem magam azért, mert szegény vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos szegény családban is nőttem fel, érettségi után meg már magamnak kellett boldogulni.

Ha épp dolgozom is, akkor sem tudom élvezni a pénzem, mert akkor meg gőzerővel rakok félre, hogy ha épp nem lesz munkám, akkor is bírjam fizetni az albérletet.

Szóval, magamra szinte sosincs pénzem. Kevés ruhám van, kozmetikumokból csak a legszükségesebbeket veszem, de így is tiszta és ápolt vagyok. Ennek ellenére kevesebbnek érzem magam másoknál.

Ez normális?


2015. dec. 13. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok tekintetben ettől épp, hogy több vagy.
2015. dec. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem normális.

Egy gazdag ember ilyen helyzetbe kerülne, szerinted tudná magát fegyelmezni hogy félretegye a pénzét és ne b**** el baromságokra?

Szerintem nagyon talpra esett vagy.

Nehogy kevesebbnek érezd magad, több vagy!

2015. dec. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos normális, de NEM igaz(én is így érzem).
2015. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én büszke vagyok rád inkább, és többre értékellek. Valószínűleg egy gazdag ember nem tudna úgy boldogulni, mint te.
2015. dec. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk azzal, hogy Németországban vagy takarítónő, most meg épp segélyekből tengődsz, ebből nem fogsz kitörni SOHA. Szóval kezdj hozzászokni, hogy mindig ilyen komplexusos csóró maradsz, vagy kezdj nagyon gyorsan tanulni valami szakmát.
2015. dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, te miről beszélsz?
2015. dec. 13. 21:31
 7/7 anonim válasza:
A Békakék nevű felhasználó egy balf#sz már sok kommentjét olvastam, és az. Balf#sz.....
2016. júl. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!