Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beteges valakit ilyen szinten...

Beteges valakit ilyen szinten irigyelni?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve ismerek egy másik lányt, akire rettenet irigy vagyok. Neki bejött az élet, gyönyörű, sikeres, gazdag, mindezt úgy, hogy dolgoznia, tanulnia sem kell érte. Én ezek közül egyik se, és még meg is kell szakadnom, hogy egyáltalán éhen ne haljak.

Néha már ott tartok, hogy már arra is féltékeny vagyok, hogy ő külföldi, és ez ugye mások szemében is izgalmas. Ha külföldön vagyok, akkor másoknak én is külföldi vagyok, de még sose volt elájulva senki attól, hogy én magyar vagyok, ellentétben attól, hogy ő moldvai már igen. Ugyanez van a nevével is. Néha már úgy vagyok, hogy azt is irigylem, hogy őt hogy hívják, mert neki még a neve is különlegesebb az enyémnél.

Tudom, hogy nem ő tehet arról, hogy nekem rossz, és arról se, hogy neki jó, mert neki egyszerűen csak szerencséje volt.


Mit tegyek, hogy ne legyek már ilyen szerencsétlen alak?


2015. dec. 13. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

El voltak attol ajulva, hogy moldvai? Szerintem azok azt sem tudjak, hogy hol van moldva, vagy, hogy kik laknak ott.


Szerintem meg foglalkoz magaddal, ne akarj mashoz hasonlitani, mert igy sosem fogsz tudni kitorni.

2015. dec. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!