Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen erzekeny,...

Hogyan legyen erzekeny, lelkiismeretes lanybol, egy erzeketlen, bunko? 22L

Figyelt kérdés
Annyira elegem van mar, hogy rendes vagyok, megis minden heten tobb alkalommal en vagyok az, akin atgazolnak, akit megbantanak. Nem akarok mar ilyen lenni. Hogy valtozzak meg? Mindig csalodok. Boldogtalan vagyok, mindenhez lelkiismeretes allok hozza, nem tudok tanulas teren se laza lenni, semmikor. Elegem van, erzeketlen, szivtelen akarok lenni
2015. dec. 13. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzéketlennek és bunkónak kell lenni, hanem határozottnak. Tudni kell nemet mondani ahhoz, hogy az embert tiszteljék, nézzék valamibe. A magad érdekeit is tartsd szem előtt. Ha megbántanak, az legyen az utolsó dobásuk, ha kérnek valamit, mérlegeld, mennyire fér ez bele a te erő- és időbeosztásodba, és tudj kiállni magadért. Ha ezt elkezded, nem kell sokáig csalódnod, az érdekbarátok lekopnak, és igaziak jönnek a helyükbe.
2015. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Kezdetnek szard le masok velemenyet. Tessek itt a valaszom, tegyel ra magasrol.


Huh, most ennek a valasznak paradoxon jellege lett :D

2015. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudok nemet mondani, de mindenhez tul lelkiismeretesen allok, a vege pedig csalodas. Olyan szeretnek lenni, aki soha semmi es senki miatt nem szomorkodik. Ha az szamomra fontos emberek beszolnak nekem, szeretnem, hogy leperegjen.
2015. dec. 13. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Először kezd el megjátszani ezt,aztán hidd el megrögzül és bunkó leszel.
2015. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehet számodra fontos valaki, aki beszólogat? Kezdhetnéd talán azzal, hogy eldöntöd, de úgy istenigazából, hogy ki az, aki megérdemli, hogy kitedd érte a szíved, és ki az, akit péklapáttal kéne pofán verni.

Nem ismerem az embereket a környezetedben, de hadd mondjak valamit: aki beszólogat, azt le kell tojni. Azért ilyenek, mert ők beszólogatnak, te meg bólogatsz tovább, mint egy kutyus.

2015. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Tulajdonkeppen a sajat nagyanyam is mindig bunkozik velem, olyanokat mond, hogy sokszor ramjon a siras.

Es gyakran a szuleim is ezt csinaljak... Latjak, hogy amugy is sz.ar napom van, es nem probalnak inkabb nem hozzamszolni, hanem sertegetnek...

2015. dec. 13. 14:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem igy jol vagy.ugy sem tudsz meg valtozni
2015. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7eske! Ne legy egoista, nem rolad van szo, hanem rolam! Es te itt nevtelenul mar honnan tudnad, hogy ki mire kepes...
2015. dec. 13. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobb, ha ilyen is maradsz:) Én sokra értékelem az ilyen embereket, mint te.

Az, hogy mindennel b..szogatnak és beszólnak, az az ő szegénységi bizonyítványuk és nem a tiéd!

2015. dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, az tud megbántani, akinek a véleményére feltétel nélkül adsz. Nincs benned szűrő, hogy az a személy tévedhet, lehet benne rosszindulat vagy valamilyen érdeke fűződhet hozzá. Igyekezz azon, hogy jobban megérted azokat, akik ilynek veled. Sokat segít! Csinálhatod fejben de le is írhatod. Gyűjts jó és rossz tulajdonságokat róluk, és írd le, mi lehet az oka annak, hogy ezt és ezt mondta vagy tette. Lásd bennük a hibákat gyengeségeket. Ez sokat segít abban, hogy át tudd lépni a rossz érzést velük kapcsolatban.

Nem kell bunkónak lenni, de az se jó, amit tanácsolnak, hogy ne változz. Ha nem változol, érzelmi lábtörlő leszel, vagy villámhárító, mindenki rajtad tölt majd ki mindent. Inkább próbáld jobban átlátni az embereket, a kapcsolataidat velük és így abszolút lepereghet rólad az is, amit mondanak: mert érted, mi lehet mögötte.

2015. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!