Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti örültök, mikor előre...

Fiúk, ti örültök, mikor előre engedtek az ajtónál egy lányt és ő mosolyogva megköszöni?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, mert normális ember csak örülne neki gondolom..xd Csak pár napja az iskolában épp mentem volna befelé és két fiú is akkor akart bemenni és látták, hogy ott vagyok és előre engedtek az ajtóban, mire én mosolyogva mondtam, hogy köszi, erre ahelyett, hogy annyit mondtak volna, hogy nincsmit vagy valami, elkezdtek utánam kiabálni, hogy "Há lánynak nézel ki b*szdmeg!!" Meg utána amig mentem tovább, még hallottam, hogy erről beszéltek meg röhögtek rajtam, amiért megköszöntem...

Ezzel most mondtam nekik valami rosszat? ._. 17l


2015. dec. 13. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
ne hallgass idiótákra, szard le őket :D szerintem egy lány olyankor nagyon aranyosan megköszönve, nagyon aranyos :D főleg, hogy sokszor elpirulnak ^^ bár lehet csak nekem van megköszönés fétishem
2015. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lol :D Én nem szoktam elpirulni :/ De attól még örülhetnének, hogy megköszönöm, más lányok simán mennek tovább, mintha ott se lennének, hanem maguktól nyiltak volna ki előttük az ajtók -.-
2015. dec. 13. 19:53
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Engem mindig felvidít, mégha nem is látszik :D Az esetedhez szólva: Gyerekek még azok a srácok..., nem férnek a bőrükbe. Kinövik majd, mert ők se gondolják komolyan. Ezen nem kell rágódni.
2015. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönje is meg :D Egyébként tényleg, jól esik, ha megköszönik.
2015. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez a két tag valami ritka nagy tajparaszt bunkó.
2015. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként egy ilyen előre engedős szeituációnak köszönhetem, hogy egyik legjobb lány barátommal most barátok vagyunk. :)
2015. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Hát én nem vagyok benne biztos, hogy kinövik, mert technikusok voltak. Szóval olyan 18-20 évesek..:/

2015. dec. 13. 20:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tajparasztok, vagy eddig még sosem köszönték meg ezt nekik a hölgyek és fura volt számukra
2015. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
hát egy olyan bús komor magányos gondolkodásu stílusu fiunak eléggé fel tudja dobni a napját
2015. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ennek örülök c:
2015. dec. 13. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!