Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed erről? Lent.

Mi a véleményed erről? Lent.

Figyelt kérdés

Régen csúnya kis sovány gyerek voltam.Nőnél esélyes sem volt.Sőt,sokan meg is aláztak,bántottak.

Azóta változtam.Elkezdtem edzeni,férfiasodni,pénzem is van.Mostmár persze lerázni sem lehet őket,lehetek akármilyen paraszt,nem gond.

Bezzeg anno ha csak levegőt is vettem:"Na,ezért nem kellesz a nőknek!"

Szóval,bennem van a busszúvágy,hogy adjam vissza azt a sok rosszat,amit én kaptam.Ezt meg is teszem.Persze nem fizikai értelemben.



2015. dec. 14. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez a hozzáálláshoz csak annyit kérdeznék, hogy azok a nők bántottak-e akiket most meg akarsz alázni, vagy csak szimplán egy kalap alá veszel minden nőt és ártatlanokat akarsz bántani? Aztán emiatt ő is pont arra a döntésre jut mint te és pont ezért süllyed a társadalom a mocsokba, legalábbis morális értelemben, mindenki a legközelebbi emberen bosszulja meg a vélt vagy valós sérelmeit és véletlenül se azon aki megérdemelné.
2015. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha olyanokat bántasz akik semmit nem tettek ellened akkor egy idióta vagy...én nem támogatom a bosszút, szerintem hülyeség amit csinálsz...


Ha meg azokat a nőket bántod akik téged bántotta az is felesleges, ilyen nőkre te időt áldozol??? hülye vagy??? mind1, te tudod, a te időd...de majd ne csodálkozz X év múlva, amikor senkid nincs a hírneved miatt és egy normális csaj sem akar veled kezdeni...akkor lehet sajnálni fogod a sok hülyeségre kidobott évet...


22F

2015. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt senkid, mert nyámnyila voltál. Most meg hogy lehetne, eldobod őket magadtól és bosszút akarsz.


több mint való téged sem az eszedért szeretnek.

2015. dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Ha megölné a szüleidet egy cigány,mit tennél?

Valószínűleg utálnád az összes cigányt.

Ez ilyen egyszerű...

2015. dec. 14. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak nálad, én racionális vagyok azt gyűlölném aki tette és senki mást. És ebből az érvelésből kiindulva, ha egy fehér ember öli meg a szüleidet, akkor minden fehér embert megutálsz még magadat is? (a fehér helyére behelyettesítheted azt a bőrszínt, rasszt, nemzetiséget, állampolgárságot ami neked van)
2015. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Direkt írtam ellenkező raszt,mivel azzal szemeben lehetsz rasszista.

De tök mindegy,általánosításon van a hangsúly.

Nem jogos,de ösztönösen is jön az embernek.

2015. dec. 14. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Légy meleg
2015. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam,hogy nem vonzanak a nők.
2015. dec. 14. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!