Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Mit lehet az ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

Észrevettem ha beszélgetek valakivel mindig odajön"zavarni egy csaj vagy beleszól vagy felhívja magára a figyelmet, próbál kizökkenteni, vagy beszólogat, viszont ha meg én megyek oda a csajhoz valami érdeklődést adni neki, akkor meg lerázza magáról ugyanúgy el vagyok küldve.. vagy ha én szólogatok be finoman akkor világ fájdalmat játszik éreztetvén azt hogy mekkora bunkó alak vagyok.

Mit akar az ilyen ? egyáltalán mit lehet vele kezdeni, mert elég zavaróak tudnak lenni


2015. dec. 15. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Én megütném, aztán kérdeznék.
2015. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
De igazából egy "mit akarsz már megint itt? Takarodj a vérvörös pempörbe" megteszi a hatását, ne izgulj!
2015. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ja, aztán meg szól a legközelebbi kigyúrt tetkós izomagy érdek barátjának és úgy állítja be h megfogtam a mellét :D a csávónak csak az fog lejöni h jól szétb.ssza egy csicska képét aki kezet emelt a "csajára. A nők Imádják az ilyet is, ha értük harcolnak. Keltik a feszkót :)
2015. dec. 15. 13:19
 4/5 A kérdező kommentje:
aztán meg csodálkoznak jön az h jajj miért van ennyi önbizalomhiányos "töketlen Pasi, meg h "nem mernek próbálkozni nálluk
2015. dec. 15. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. febr. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!