Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Exem most láttam az Éjjel...

Exem most láttam az Éjjel Nappal Budapestben, gratulálnom kéne neki a munkája miatt? Mi illik ilyenkor?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem illik. Ex, vagyis a múltad. Na, jó egy Nobel díjhoz esetleg akkor gratulálhatnál, de egy ilyen műsorban szereplésért felesleges.
2015. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még jóban vagytok, gratulálj neki :D Ha meg nem akkor hagyd.
2015. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
Ehhez gratulálni? Mondhatni lecsúszott alak lett, ha ilyen szennyben megjelenik.
2015. dec. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát én inkább részvétemet nyilvánítanám felé. Mélyen lehet, ha egy ilyet elvállal. É ez nem álszentkedés, vagy irigység. Egyszerűen csak rombolja a társadalmat, egy szenny az egész, és se nekem, se az ismerőseimnek nem tudnának annyit fizetni, hogy vállaljunk akár egy epiíód szerepet. Így én biztos nem gratulálnék. A helyedben sem, elvégre az exed, semmi közöd hozzá, se a vélt sikereihez.
2015. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a szennyműsor? Nekem még tévém sincs, de csak spektrumot nézek rajta!
2015. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet fröcsögni, hogy milyen szrság, de a havi betevő bőven megvan ám belőle. :D

Tudod mit? Gratulálj neki, mert ő csinálja jól. Ha az erkölcsével össze tudja egyeztetni, már jól járt. Bohóckodik x órát naponta (mert ehhez nagyon színészi véna sem kell), és dupla annyit kaszál, mint apa pl., aki beleszakad a melóba.

2015. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ennyi erővel már akkor szerencsét próbálhatna az ember a sarkon is.Lehet még többet is keresne és nem az egész ország előtt járatná le magát.Nincs ezen mit gratulálni.Én ha csak meghallom, hogy kezdődik, már az idegroham kerülget és átkapcsolom.Képtelen vagyok elviselni a kórusban való folyamatos sipítozást, vagy óbégatást, amit még a cigánysor mellett elhaladva is csak igen ritkán hall az ember.Egy fertő az egész.Nem tudom, hány évig kell még "kerülgetnem"!?Borzasztó, hogy sok tizen-huszon éves nézi ezt a szart.Azt gondolván, hogy ez az elmebeteg életvitel a"menő".Hát marhára nem az!!Ha nem lenne néhány viszonylag jó tudományos csatorna, meg nem lenne e net TV-vel olcsóbb, már rég kidobtam volna a televíziót.
2015. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!