Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nektek volt hasonló bajotok...

Ha nektek volt hasonló bajotok ti, hogy küzdöttétek le?

Figyelt kérdés

Világéletemben mérnök akartam lenni.. ez érdekel ezt akarom csinálni, szeretem is. Idén vagyok elsőéves villamosmérnök hallgató viszont nem megy úgy a dolog, mint szeretném. Értem az anyagot tudom is.. gyakorlok, de a zh-n a stressz miatt képtelen vagyok rendesen koncentrálni.. Ha valami nem megy elkezdek pánikolni és össze vissza csinálok mindent. Aztán persze szar lesz az eredmény. Így idén 3 tárgyat már el is buktam.. pedig megy.. Rohadtul idegesít. Nem érzem magam hülyének ehhez a szakmához, de egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni és még sosem gondolkodtam el azon, hogy más hivatás után nézzek pedig lehet mégsincs annyi eszem hozzá, mint kéne.


Ha nektek volt ilyen ti hogy lendültetek túl rajta?


2015. dec. 18. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A 90-es években az első három félévben maximum 9 utóvizsga volt a megengedett. Ezért minden tárgyból csak arra törekedtem hogy a kettes meglegyen és maximum csak 1 UV csússzon be félévenként. Félretettem azt hogy a középiskolában versenyeket nyertem és jeles voltam. Mivel például a matek szigorlaton nem volt elég tudni, gép- és gyorsírói gyakorlat is kellett hogy a kevés idő alatt sikeresre írja valaki. Ezért céloztam a minimumot mindenből. Aztán jó eredménnyel diplomáztam, a diplomamunkám meg jeles lett, a diplomamunkámat meg a mai napig alkalmazzák autógyárak. A tanároknak is feltűnt hogy az egyetemre kerülve sem lettem butább, hanem ők követelnek teljesíthetetlent.
2015. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát csak nekem még a 2es se lett meg. Az analízis nagyon nehezen ment többet készültem rá, mint az összes másik tárgyra együtt.. Azt elbuktam és a másik kettőt is, mert arra meg időm nem volt már így készülni..Valamilyen részt az én hibám is, mert az elején nem vettem annyira komolyan nem tudtam mit, hogy kéne csinálni, de lehet hogy nem csak ez volt az oka..
2015. dec. 19. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!