Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen vagyok?...

Szerintetek milyen vagyok? Normális ez? 22/F

Figyelt kérdés

Például nagyapám sírjánál a sírás fojtogat, pedig nem is ismertem. De a másiknál is ugyan ez a helyzet, amelyiket ismertem. De ha eszembe jutnak (nem sűrűn...) akkor is, pedig 14 éve már...


Ha veszekedek nővéremmel például teljesen felzaklat.


Aki egy csepp szimpátiát tanúsít felém, abba szinte már szerelmes leszek.


Csendes vagyok, de ha valaki kérdez olyanról amibe benne vagyok eléggé, akkor le sem lehetne állítani, és teljes szenvedéllyel beszélek róla, hogy már majdnem elfelejtkezek magamról.


Nem iszok alkoholt, és nincsen semmilyen káros szenvedélyem: ilyen azért sem alapon.


Sportolok, amiben maximalista vagyok, ugyan úgy, mint a tanulásban. Csak a nemes célt szolgáló dolgok, tevékenységek érdekelnek.


Csak azt szeretem csinálni aminek maximálisan értelme van (lehet ez az Egyetemen alakult ki bennem ez a teljesítmény hajhászás)


Tisztelem mások tudását, és munkásságát de az emberi értékekkel együtt.


A szimpatikus, közvetlen embereket legszívesebben haveromként kezelném azonnal, és egy húron is pendülök velük azonnal.


Iszonyat rendes, jólelkű vagyok, még túlságosan is. Rendkívül jó agyam van, okos is vagyok.


Barátnőm viszont nem volt, és semmilyen kapcsolatom sem lányokkal. Nem nagyon csajoztunk a haverjaimmal, hanem a hobbinkat űztük.



Most ennyi jutott eszembe. Milyen lehetek? Érzékeny? Ez magas, vagy éppen alacsony szellemi intelligenciára utal? Vagy normális ez?


2015. dec. 18. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok mondani hogy a leírás alapján jófej lehetsz. Mit sportolsz meg mi a hobbid megírod nekem?
2015. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már engem is szinte a sírás fojtogat, hogy olvastam ezeket a sorokat....
2015. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!