Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek mikor kezdett...

Fiúk! Nektek mikor kezdett nőni az arcszőrzetetek úgy hogy az rendesen látszódott?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert 18 vagyok de még csak egy szakmunkás bajszom van és nem tudom mikor tudok már végre egy jó szakállat növeszteni!

2015. dec. 18. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő, hogy kinek mikor. Van egy haverom, akinek még mindig ilyen pihéje van csak és alig látszik valami, pedig már 25 évesek elmúltunk.


Én személy szerint már általános iskolában elkezdtem borotválkozni, de persze az még semmi volt. Igazából, ami már elkezdett látszódni, az gimiben alakult ki, de nem egyszerre mindenhol. Pl. nekem a körszakállam mindig erős volt, de az arcom többi részén csak mostanában kezd el megerősödni és összefüggővé válni a szőrzet. Ez nem tudom, miért van. Persze én mindenhol leborotválom, mert nem szeretem.

2015. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyén függő. Nekem sem nő még semmi, de jelenlegi osztályársamnak már általános végén ( 7-8. osztály ) nőni kezdett, most pár nap, max 1 hét alatt szakállá nő borotválkozás után.
2015. dec. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem idén nyáron(14 voltam) kezdett el az arcom oldalán valami kinőni, azóta az egyik oldalon már tökéletesen látható, a másikon viszont alig van, és csak az veszi észre, aki keresi. Valami nő az állam alján is.
2015. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az állam alatt elkezdett nőni, de még csak pár szál van, és az is alig látható, viszont a "bajszom" az látszik rendesen.Ezek szerint teljesen változó, akkor nincs miért aggódnom.Már kezdtem félni hogy valami hormon zavarom van mert a haverjaim többségének már télapó szakálla van :D
2015. dec. 18. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:

2# vagyok.

Ha nagyon akarod borotválhatod rendesen. Így mindig amikor visszanő erősebb és jobban látható lesz.

Egy idő után ( hamarabb mint ha csakúgy hagyod nőni ) látható lesz.

Észre vehetted már, hogy aki rendszeresen borotválkozik ( mint említettem pl az én osztálytársam ) hamarabb nő vissza a szakálla, mint annak, aki ritkán borotválkozik.

2015. dec. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!Lehet mostantól én is ezt fogom tenni! :D de ez úgy is működik ha még csak alig látható az arcszőrzet?
2015. dec. 19. 00:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha alig látszik, de van, akkor igen.

Az nem igazán számít hogy mekkora.

2015. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 20-as éveim második fele után lett említésre méltó, főleg így ezen' évek végére, de még mindig nem tökéletes, de alakul.


Szerintem nálad is így lesz, ha csak nem fogtál ki rossz tulajdonságot és ritka marad (amit pl. én is mert hiába tudok már jobban variálni vele, örököltem ritkás hajat, vagy kopaszodást is mellé, és a ritkás hajat a 20-as éveim eleje tájékán vettem észre). :S

2016. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!