Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rejtegeti a párom a...

Miért rejtegeti a párom a rajzait előlem?

Figyelt kérdés
Nekem ez furcsa, csak titokban rajzol, ha az asztala felé megyek gyorsan rárak egy füzetet mintha abba írna... egyszer volt hogy odamentem és kértem, hogy mutassa meg, de nem akarta. Persze nem vagyok elég vak, szóval tudom miket rajzol, nagyon szép rajzok, semmi ciki vagy titkolnivaló nincs rajta. Épp ezért nem értem miért rejtegeti. Szerintetek? Miért titkolja ennyire?
2015. dec. 19. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érzi elég szépnek ahhoz, hogy másnak is megmutassa.
2015. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én meg fotózok, azokat rejtegetem a barátnőm elől :D nem tudom megmagyarázni miért
2015. dec. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én verseket írok, és ha valaki nagyon erőlteti a megnézésüket, az zavar. meg kell értened, aki művészi alkotást hoz létre, nem mutatja meg akárkinek.
2015. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki nem szereti megmutatni a műveit és kész. Az ilyesmi sokszor túl belsőséges is, vannak olyan dolgok, amiket az ember abszolút senkivel nem akar megosztani (bármennyire szeresse is a másikat). Csak jólesik kirajzolni magából.
2015. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet,hogy neked rajzol valamir,csak még nincs kész és nem szeretné,ha meglátnád:)
2015. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én sem szeretem ismerősöknek mutogatni, akármit készítek is. fotót, festményt, ilyeneket inkább megtartok magamnak, mert nem azért alkotok, hogy ez másoknak tetszen (kivéve persze ajándáknál)
2015. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!