Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaza volt?

Anonymous0123 kérdése:

Szerintetek igaza volt?

Figyelt kérdés

Tegnap este a barátnőmmel elmetünk egy étterembe és most van karácsonyi vásár ezért tele volt és már nem volt hely sem.És egy öreg ember odajött és mondta magába hogy nincs hely..mondom hát nem nagyon ez van..

És ő lement a pincérhez és kért magának asztalt meg széket és valami papirokat irt.Odajött hozzánk és az ősmagyar történelemről beszélt és hogy vannak hazugságok amiket általánosba tanultunk.

Visszament aztán visszajött és leült mellénk és 2 fiú velünk ült szembe pár méterre és nagyon elkezdtek röhögni és énis nevettem .xdd

Erre az ember kiakadt kicsit de mondja hogy szabad.Meg papirokat adott nekünk és valami 25 éves tanulmányi munkát irt rajta meg mondta az ember hogy ezzel a temával értelmes emberek foglalkoznak nem mint maguk.

Ezt nem értem miért mondta pont ránk..

És a fiúk röhögtek hogy olyan mint a mikulás mi meg odamentünk haverkodni velük.

Aztán az öreg ember azt mondta nekik majd akkor nevessenek ha a halálos ágyukon lesznek.

És visszament és 2 óráig ott ült maga és papirokat irt



2015. dec. 20. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Röhögtetek nagyon komoly s érdekes dolgokon kérdezés helyett.

Tényleg nem érted? És nem értésed ellenére sem érted? Agyhalott.

Ezek tények. Ő sokat kutatott én meg alap adatnak veszem.

2015. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
a hulyeket szabad kirohogni.
2015. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

" a fiúk röhögtek hogy olyan mint a mikulás mi meg odamentünk haverkodni velük"

Szerintem ez mindent elmond rólatok.

2015. dec. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
valami szélsőjobbos demens öreg lehetett, tele van ilyenekkel a világ
2015. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szerintem meg pedofil mar bocs:3
2015. dec. 24. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mért lett volna pedofil?? Egy pedofil biztos az ősmagyar történelemről kezd el beszélni. Ez a bácsi kutatott dolgok után, lehet, hogy igaza van, lehet, hogy nem, de attól még nincs jogotok kiröhögni. És én nagyon értem, hogy mért mondta rátok, és igaza volt...
2016. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!