Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ellenszenvesebb...

Miért vagyok ellenszenvesebb a saját nememmel szemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, szívesebben barátkozok fiúkkal, mint lányokkal. Ha mondjuk neten rámír valaki és megtudom róla, hogy lány, egyből húzni kezdem a számat és próbálom lekoptatni. Esetleg néha, amikor normálisabbnak tűnik, beszélgetek vele egy ideig, de utána inkább vele is megszakítom a kapcsolatot.

Vagy ha mond egy férfi valami vicces dolgot, nevetek rajta, de ha egy nő mondja ugyanazt, fapofával ülök tovább.

Ha az iskolában egy fiú mond órán valami okosat, elismerem magamban, hogy ez tényleg egy értelmesebb hozzászólás volt, de ha egy lány mond valamit, amit a tanár is megdicsér, azt gondolom, hogy mekkora hülye **csa, biztos csak mázlija volt vagy mástól hallotta, amit mondott.

Néha már én is undorítónak gondolom a saját viselkedésem, de tényleg nem tudom, miért vagyok ilyen és bár nyilván nem mondom ki, amit gondolok, attól még idegesít, hogy ennyire lenézem a nőket, pedig nem is lenne igazán okom rá, van több nő tanárom is, aki mérnök pl, vagy aki egyetemen tanított, szóval egyáltalán nem nevezném őket hülyének, mégis a legtöbb nőről reflexszerűen rámondom, hogy ostoba. Vagy azt gondolom, hogy a legtöbben nem tudnak másról beszélni, csak a körömlakkokról meg a pasizásról, stb. Közbe ez sem igaz..Ja és magamon kívül kb az összes lányt lotyónak gondolom. Mondjuk ez elég általános jelenség tudtommal.

Szerintetek mi lehet az oka a viselkedésemnek? Hogy szokhatnék le róla?


2015. dec. 21. 03:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy,de nekem 27év alatt nem sikerült leszokni róla.Én se birom a nőket,legfőképp a shopping,pletykák,smink és divat témák miatt.Na meg hogy némelyik ordenáré módon viselkedik.
2015. dec. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a nőket, nőként. :)

Mindig is fiú haverjaim/barátaim voltak.

Suliba a lányokkal mindig szarba voltam. Mostmár a munkahelyen is. :)

Szóval nem vagy ezzel egyedül.

Engem nem zavar, elvagyok így is, lányok nélkül. Nem hiányoznak. :D

2015. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Mert a rivalisaidnak tekinted oket.
2015. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Talan mert meleg vagy?:D
2015. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert normàlis heteró vagy.
2015. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Megnyugtat a tudat, hogy nem vagyok ezzel egyedül xd
2015. dec. 21. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!