Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ekkora probléma, ha...

Miért ekkora probléma, ha valaki délutánig alszik?

Figyelt kérdés

A suli délután kezdődik. Beadandókat, házikat (amit tanulok az egyben a hobbim is) éjjel készítem el miután hazaértem. Szóval rendesen tanulok is. Szülőkkel élek még, de nem zavarok senkit éjjel. Takarítást meg ilyesmiket letudok éjfél előtt mikor még nem alszanak a többiek. Egyébként tesóm és egy barátnőm is ugyanezt a fordított életvitelt csinálja. Mindannyian alszunk 8 órát így is. De mindenkitől azt halljuk, hogy ez szinte már elmebetegség. És kiborulnak az emberek, hogy hát ilyet még nem is hallottak. Miképpen lehet délután felkelni.

Miért nem lehet elfogadni, ha valaki nem pacsirta? Vagy nem kell a gyárba kelni már hajnal 4-kor?:D Egyenesen utálom a délelőtti idősávot. Az éjszaka olyan misztikus és kellemes hangulatot áraszt. Szerencsére előző munkáim is lehetővé tették ezt az életmódot. A suli után is ez a terv. Ti láttok ebben kivetnivalót?


23/F



2015. dec. 21. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Nem, de ha a szüleid zavarja és náluk laksz akkor illik ezt is figyelembe venni. Engem nem zavarna.
2015. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
3%
majd vége szakad, ha felvesznek egy gyárba robotolni :D
2015. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem az a probléma, hogy délig alszol, hanem az, hogy azon problémázol, hogy mások ezen problémáznak - kicsit hosszú lett, de remélem, érted :)
2015. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Persze értem, de egyébként ez csak akkor zavaró, ha épp mondják. Szóval nem kattogok ezen a szabadidőmben :D A kérdést is most egy friss beszólás után írtam ki.
2015. dec. 21. 19:23
 5/20 anonim ***** válasza:
32%

Anya apának: Pszt! Ne beszélj/járkálj/..... olyan hangosan! Felébred a pici 23F.

Költözz el és ugy osztod be a napodat ahogy jolesik. Amig szüleiddel élsz addig meg vedd figyelembe az ö ritmusukat is!

2015. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 gömbicica ***** válasza:
19%

az ember alapjáraton akkor müködik jól, ha az éjszakát alvással tölti. ezt nem én mondom, nálam okosabb emberektől hallottam. sőt fontos a 10 óra előtti elalvás is.


megjegyzem életemben nem aludtam délután tán 2-3 alkalommal, de akkor is csak azért mert beteg voltam. jajj de rossz volt :(


semmi kivetnivaló nincs ebben. de hogy én 23 éves léttemre nem nyomnám az ágyat délután az biztos!!!!


örülök ha felkelek, és van feladat, élem az életemet a normál kerékvágásban.

2015. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg emlékeznek arra homályosan, hogy a délutánig alvás régen a semmirekellőnek nevezett ficsúrok szokása volt (a XIX.század közepe-végén és a XX.legelején) és az éjjeli mulatókban vagy a színházakban dolgozó embereké.


Figyelj oda, hogy a szüleidet ne zavard ezzel, egyébként szerintem semmi probléma nincs ezzel.

2015. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Tudtam, hoy jön egy unatkozó 12 éves pistike, és benyögi a költözz dumát.
2015. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%
#8! Milyen az életed, hogy ilyen jol látsz elöre mindent? Nem nagyon unalmas? Csak a beszolások éltetnek?
2015. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mások véleményére adni? Élj úgy, ahogy neked jó!
2015. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!