Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tönkre tettük a természetet?...

Tönkre tettük a természetet? Miért nincs igazi tél decemberben?

Figyelt kérdés
2015. dec. 21. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Hogyan függ össze a kettő?
2015. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Mert a klíma változik és ehhez az embereknek semmi köze.


Magyarországon volt olyan idöszak is, amikor vastag jégpáncél alatt volt, meg olyan is, amikor trópusi erdök éltek itt, télen is jóvalfagypont fölötti átlaghömérséklettel.

2015. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem gondolom, hogy ez a közvetlen hatása lenne. Persze befolyással volt arra, hogy a 2013-as, 14-es, és 15-ös december is szokatlanul enyhe, és több eső esik, mint hó. De ettől még minden esély megvan rá, hogy pl.: a 2016-os igazán télies lesz. Nem tart ez örökké.

Pl.: a 2013-as márciusi hóvihar után hajlamosak voltak rögtön azt gondolni az emberek, hogy "elcsúsztak" az évszakok, és egy hónappal arrébb ment a tél, de az utóbbi két március erre rácáfolt.


Ne keress törvényszerűséget az időjárásban! :)

2015. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen még nem tettük tönkre, még helyre lehetne hozni.

Persze lehet mondani, hogy a Föld éghajlata változik. Igen. De nem ilyen gyorsan kellene változnia.


Az időjárás jelenleg egyre nagyobb szélsőségeket mutat. Hülyék erre azt mondják, hogy ez természetes és tesznek nagyban az egészre.


Ez olyan mint mikor a hegy lábánál élő emberek az összes fát kivágják a hegyoldalról, utána meg sírnak, hogy elönti őket a sárlavina.


Erre a sorsa fogunk jutni mi is, csak durvább verzióban.

Az emberek idióták.

2015. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bandi6891 ***** válasza:
50%

Érdekes felvetést hallottam évekkel ezelőtt.

Szándékosan van melegítve a föld,több hasznot lehet húzni egy melegebben tartott világból mint olyan helyen ahol a fagyok és a hóesés szó szerint pihenőre tesznek szinte mindent.Persze értem én mi jön ilyenkor,100 ellenérvel cáfolnak minden olyan eshetőséget ami az elképzelhetetlenebb kategória felé húz.Én azonban ugyanolyan hihetőnek érzem azt hogy szándékosan tették ezt olyan hatalmon lévők akik valóban a piramis csúcsán osztogatják a parancsokat,mint azt hogy szerencsétlenül jártunk és részben rajtunk embereken kívüli okok sújtják a földet.De van több teória is és szerintem nem érdemes a legföldhözragadtabban hinni,a többit pedig egy szempillantás alatt a mese kategóriába rakni.Sajnos az ember nagyon gyarló,a férfiak egy jó része pedig csak pusztulást és keserűséget képes teremteni,mindenen és mindenkin átgázolva.Ilyen emberek számára miért lenne különleges egy élettel teli bolygó kiegyensúlyozott időjárással?

2015. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shamash válasza:
55%

Az éghajlat melegszik, ezt mindenki tapasztalja.

Jelenleg egy interglaciálisban élünk, vagyis két eljegesedési időszak közötti meleg időszakban. Ez tudományos tény!

Az ember brutálisan belenyúlt a környezetbe, ez is tény, ráadásul a nap minden pillanatában minden ember tapasztalja is ezt.


A vita arról szól, hogy az ember brutális környezetszennyező magatartása hozzájárult-e az éghajlat felmelegedéséhez. Egyes idióták szerint nem.


Hogy tönkre tettük-e a természetet? Igen!

2015. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elwera ***** válasza:
Jó kérdés. Nekem is gyanús. Gyerekkoromban nagy havak voltak és hidegek, most meg már 3 éve nem láttam normális hót, vagy több.
2015. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!