Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kínoz? Mit is kellene...

Miért kínoz? Mit is kellene neki mondanom hogy haggya abba?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szoktunk horrorfilmeket nézni késő este, de azt hiszem leállok vele. Mindig... minden egyes átkozott filmnél amikor a film érezteti azt hogy itt most fosatás lesz és az a lassú zoomolás van nagyon halk zenével, a csajra rájön az ötperc, hirtelen felém fordul a nagy szemeit a képembe tolja és izomból sikít. Gyerekek, én úgy betojtam ezektől a megmozdulásaitól hogy egyszer még bele is ugrottam a kanapéról a kukába. Nagyon tetszenek neki ezek a reakciók, sajnos... Mit mondjak neki hogy ne csinálja már ezt? Azért azt mégse mondhatom neki hogy ne ijesztgess már mert elvisz a szívroham... Vagy le kellene állnom a horrorfilmekkel?

2015. dec. 21. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond meg neki, hogy hagyja abba, egyszer poén, sokszor bunkóság. Vagy ijeszd meg te is, hogy rájöjjön nem vicces.
2015. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
izombol verd pofan, es fogd ra, hogy nagyon megijedtel :D a szep szobol ugy sem fog erteni, ha ennyire kreten csokott agyu szegeny. :)
2015. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hehe pont ilyen volt velem és barátnőmmel, éjjel nálunk aludt még iskolás éveinkben, és együtt mentünk másnap iskolába. Este horror filmet nézett, másnap egész nap azzal szórakozott hogy ijesztegetett. Egyik szünetben mosdóba ment, később én is utána mentem mert nekem is kellett, és tudta hogy én megyek, mert látott, és elbújt, és amikor beértem az ajtón elém ugrott, és annyira megijesztett, hogy ököllel izomból orrba vágtam. :) Jót nevettünk rajta, de azóta se ijeszteget. :)
2015. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam moziban a barátnőm unokatesójával, ijesztő filmet nézni, amit ő már látott. Marha viccesnek képzelte magát azzal, hogy minden egyes rémisztő jelenet előtt belehuhogott a fülembe, vagy megcsapta a vállamat. Nem túl kedvesen kértem, hogy fejezze be. Moziba se mentem vele többet. :P

Mondd meg nyugodtan, hogy ez neked nem vicces, sőt, és ha valóban a barátnőd, akkor jót akar neked, igaz??? És nézz jelentőségteljesen! 3:)

2015. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy állj le a horrorfilmekkel,vagy legyél férfi,és utasítsd rendre,hogy hagyja abba,mert nem vicces.
2015. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!