Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok ehhez? Hosszú sztori.

Mit szóltok ehhez? Hosszú sztori.

Figyelt kérdés
Néhány évvel ezelőtt egy voltam a sok közül aki online próbált barátnőt keresni. Önbizalomhiányom volt, magasvékony voltam sokszor munka nélkül, vagy kevés fizetéssel. Nem mertem odamenni egy lányhoz, sőt még fiúhoz se, mert egyáltalán nem tudtam ismerkedni vagy beszélgetni senkivel. Önfejlesztésbe kezdtem, mindenhol mindent kerestem ami segíthet nekem. Elkezdtem rengeteget olvasni, idegenekkel beszélgetni, ami az elején eléggé kínos volt, és nem is ment. A felesleges időpazarló dolgaimat olyanokra váltottam amik segítenek nekem, és nem hátráltam meg ha mások bántani próbáltak, vagy kinevettek. Megtaláltam a megoldást, ami nem egy dolog amit meg kell tenned és egyből minden jó lesz, hanem egy hosszú folyamat, amiben az apró dolgok minősége határozza meg a végeredményt. Már több éves komoly kapcsolatom van, vannak barátaim, merek konfrontálódni másokkal ha szükséges. A társadalomba most se illeszkedtem be mint átlagos állampolgár, de már nem is tudnak elnyomni. Szóval mit szóltok hozzá ti, akik úgy érzik nem lehet barátnőtök mert nem vagytok elég: magasak, alacsonyak, gazdagak, szépek, határozottak stb? Megpróbáljátok végre összeszedni magatokat? A testalkatom, és a fizetésem nem változott, az emberek se változtak, én lettem "megállíthatatlan".

2015. dec. 27. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Látod, szóhoz sem jutnak.
2015. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És tényleg.. :D
2015. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most akkor mindenkinek olyannak kell lennie mint te vagy? áhh ez lehetetlen. te túl jó vagy
2015. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek próbálkoznia kell panaszkodás helyett. Vagyis nem kell csak lehet. Nekem tökéletesen megfelel ha sose lesz barátnőjük. De biztosan van olyan akit picit motivál ez a kérdés is.
2015. dec. 27. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Honnét jöttél, milyen közegből, miért voltál elnyomva, miért nem segítesz nekik?

Mert oké, én volt, hogy 1-2 hét alatt változtattam olyanon, amin más sír. És? Ettől másnak, még nem feltétlenül megy a dolog. Van, aki a módszerekről sem hallott. Ha beírod netre, hogy "csajozás", általában elég gagyi cikkeket találsz.

Az önfejlesztés, valóban jó dolog, de kevés jó módszert talál az ember.

Sokaknál pedig tényleg nehéz a helyzet. Egy 20 éves srác, már elég nehezen tud egy olyan több éves tapasztalatbeli lemaradást behozni, amivel a csajoknál sikere lehetne. Persze, fejlődni tud, ez nem kétség.


Nekem pl. sosem volt gondom semmivel. Általános iskolában népszerű voltam, középiskolában elég durván konfrontálódtam azokkal, akik nem illettek az értékrendembe, ezért kissé kívülálló lettem, de a többség tisztelt. 2 komoly kapcsolatom volt, de lett volna esélyem több lánynál is.

És? Mégis azt állítom, hogy az emberek többsége megbízhatatlan és felszínes. Lesz jó fizetésem, edzek, mégsem találok olyan lányt, akire azt mondanám, hogy a barátnőmnek akarom. Azt meg meguntam, hogy egyszerű csajozási módszerekkel, egyszerű lányokkal menjen a dolog.

2015. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a GYK magasvékony gyereke?
2015. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy meg érnek-e Ennyit a nők..
2015. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!