Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor óvodások voltunk,...

Amikor óvodások voltunk, miért kellett fiúként mindenkinek szandálban lennie és majdnem térdig érő zokniban?

Figyelt kérdés

Meg atlétát hordani és télen harisnyát venni?

Mikor már gyerekként se szívesen vettük fel??????

18F



2015. dec. 31. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk nem ilyen volt az ovi.
2015. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem. 18/F
2015. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor te valószínűleg a hetvenes évek végén születtél, igaz?
2015. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcvanas évek végén születtem, és a legtöbb fiún tényleg volt harisnya + rövidgatya kombó és szandál.
2016. jan. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanígy kellett. Nagyrészt azért voltak ezek, hogy ne fázz(unk) meg. A térdzokni jobban véd, mint a rövid. A harisnya meg még jobban. Az atléta egy plusz réteg, főleg a derekat védte. A szandál egyrészt a felfázás ellen volt, másrészt valószínűleg a lábfej fejlődését is segítette. Persze benti cipőt is kaphattál volna, csak az nem szellőzik.


A harisnya más miatt is jó. Nagyon sok gyerek szereti levenni a zoknit, ha tudja. A harisnyát sokkal nehezebb. Másrészt kintre egy nadrág nem elég meleg. Így ha kimennek a gyerekek, akkor csak felveszik a harisnya tetejére a nadrágot és máris rendben van minden. Bent meg rövidnadrágot vesznek rá (a lányok meg szoknyát). Így a legegyszerűbb megoldani, így kell a legkevesebbet öltözködni.

2016. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az oviban most is ezt kérik a kiscsoportban:-) mondjuk az én fiam nem foglalkozik vele mi van rajta.
2016. jan. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!