Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden sz. Rért bedepizek,...

Minden sz. Rért bedepizek, mindenért ostorozom magam. Elegem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ha pl. valaki sutyorog a közelemben, akkor azt gondolom, hogy engem cikiznek ki és ezért is magam alatt leszek.

Vagy akkor jön meg, amikor nem kéne (pl tegnap görcsölő hassal vészeltem át a napot, ezért is bedepiztem, ráadásul a barátomnál vagyok)


Amikor az oszt.teremben vagyunk mindig el fog a kissebségi érzés, és magamat hibáztatom, hogy ilyen érzetem van


Közeleg a szülinapom és nem akarom, hogy süssenek nekem tortát, vegyenek nekem valamit, mert nem érek annyit, hogy az idejüket rám pazarolják.


Stb stb


Mit tegyek ez ellen?


2016. jan. 1. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon komolyan veszel minden apróságot, ami hosszú távon csak egyre rosszabb lesz. próbálj meg kevesebbet törődni másokkal, mások véleményével. Nagyon alul értékeled magad, ami a későbbiekben csak még rosszabb lesz. Próbálj meg olyan dolgokat csinálni, amik javítják az önértékelésedet.
2016. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:

ne szoritsd magad korlátok közé!

ne légy kishitü

miért sutyognának Rólad?? adtál okot rá?

görcsöl a hasad? -másnak is szokott-

ne süssenek Neked tortát? mert? mi az, hogy nem érsz annyit? mennyit is ? egy tortányit????


Barátodnál voltál- khm. :( akkor mégsem vagy már olyan elveszett!


vajon barátod jó néven veszi az ilyen viselkedésedet?


valószinüsitem, hogy lazán van Veled, másképp nem lennének ilyen érzéseid :( :( :(

2016. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Nem, egy tortányit se érek (és felesleges időt szakítani rám).


A barátom tudja a próblémáim csak nem nagyon foglalkozik vele, a kapcsolat elején foglalkozott a problémáimmal és ennyi.

2016. jan. 1. 14:52
 4/4 gömbicica ***** válasza:

akkor hogy lehet még a "barátod"?????


ha gondolod nyugodtan irj privátban az igazi problémádról.

mármint arról, ami miatt ez a helyzet kialakult Benned.

üdv. Edit.

2016. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!