Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szokott depis lenni...

Más is szokott depis lenni vizsgaidőszakban? Hogy lehet ezen túljutni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond, mi jár a fejedben? Menj el valahova kikapcsolódni
2016. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
MagneB6, olajos magvak, kikapcsolódás, sport.
2016. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok sajnos. Én már karácsony után tanulni kezdtem mert nem ronthatom el, meg az is rátett egy lapáttal hogy októberben műtöttek és elég sok minden lemaradt amit csak most tudtam rendesen behozni, és sajnos Szilveszterkor se mentem sehova mert tanulnom kell ezerrel nagyon és időm nincs bulizgatni már arról nem is beszélve hogy tegnap már úgy szólt rám a barátom hogy pihenjek mert látta hogy kezdek kikészülni. Tegnap is megfogta a kezem és elvitt sétálni egy nagyot a friss levegőben majd utána a szüleinél voltunk estig aztán hazajöttünk, megnézetett velem egy filmet és mondta hogy aludjak és ma már tanulhatok. Hát ez a kis pihi jó ötlet volt mert sokkal frissebb vagyok és most kedvem is több van a tanulásra. A párom mondta hogy délután 4 órára öltözzek fel sportosba és elvisz kocogni hogy a friss levegő meg a mozgás jót tegyen nekem és ne csak kávén meg csokikon próbáljak felfrissülni.
2016. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy átmész mindenből.
2016. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Napi 12-14 óra tanulás, közben 1-2 alkalommal torna, edzés. Így időd sincs depisnek lenni. Kipróbált módszer, működik, csak hulla leszel a végére.
2016. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5 évig nem volt karácsonyom és szilveszterem.

Egyik téli vizsgaidőszakban elkezdett kialakulni a stressztől egy immunbetegség, aminek következtében a bőröm levált az alkaromról.


D3 vitamin és MagneB6 segít a téli depresszió megelőzésében. Mozgás oxitocin szintet növel, ami magabiztosságot ad és jó érzéssel tölt el. Ez is segít, hogy kizökkentsd magad. Pszichésen az segít, ha nem a jegyekre koncentrálsz, hanem egy nagyobb dologra. Ahhoz, hogy sok mindent el tudj érni szakmai téren / életviteli téren, tanulnod kell. Legyen az egy álom autó, egy ház, vagy egy más hosszútávú terv. Ez reményt és célt ad, amiért érdemes küzdeni. (mert valljuk be, senkit sem fog érdekelni, hanyast kaptál, ha 2 év múlva nem emlékszel a tárgyakra)

2016. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen én is hasonló dolgokkal próbálkozok de még így is elég nehéz. Edzeni is járok mert anélkül tényleg bediliznék. De így barátommal is sokkal kevesebbet tudunk talizni és nagyon hiányzik. Egész nap itthon vagyok tanulok de nem érzem hogy olyan sokat haladnék. Nehezen tudok koncentrálni is. Hiába van ami motiválna , meg tényleg szeretném megtanulni a dolgokat de néha annyira reménytelennek tűnik minden. Lehet az is gond, hogy elszoktam tőle mert egy évet kihagytam és nehezebb visszarázódni.
2016. jan. 2. 13:03
 8/11 anonim ***** válasza:

A társas kapcsolat nem egy önző dolog. Ha tudom, hogy a társamnak most koncentrálnia kell a feladatára és én tudom ebben támogatni, megteszem. Akár úgy, hogy több teret adok neki, akár úgy, hogy a napi rutinjából átvállalok feladatokat és közben mindig mondom, hogy kitartás és drukkolok neki.


Igen, hiányzik a testi-lelki kapcsolat ilyenkor. De nemsokára vége lesz! És akkor menjetek el egy hétre kettesben valahova bepótolni a lemaradást! (-;

2016. jan. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tanulni kell szorgalmi időszakban is :D
2016. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Sportolj, és foglald el magad, hogy ne legyen időd depizni. Én ezt csinálom :D
2016. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!