Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen előitéletesek az...

Miért ilyen előitéletesek az emberek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha mindíg ugyanazzal találnád magad szembe, egy idő után nem unnád?
2016. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Mert nincs meg bennük a bölcsesség. Az oktatás hiánya részben, részben ilyen a magyar habitus. Bunkó nép vagyunk szerintem.
2016. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom de ez nagyon zavar.

Mikor negatív véleménnyel vannak a másikról és még csak az se érdekli őket hogy ez fáj e másik félnek.


Első válaszoló:de vannak dolgok amiket unnák ha mindig ugyan olyan lenne,DE ezt nem.Nem tudnám megunni hogy az emberek jók lennének

2016. jan. 3. 10:49
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert egyszerűbb, mint gondolkodni.
2016. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha egyszer megráz az áram, akkor nem nyúlsz legközelebb egy másik konnektorba, hogy hátha az nem ráz meg.
2016. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Pirospacsizni is egyszerűbb, mint gondolkodni.
2016. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

#5 ha az ember ez a példa alapján élné az életét, akkor még mindig félnénk a tűztől, barlangokban élnénk, vagy már rég kipusztultunk volna!


Ha a kisgyerek az első járásánál pofára esne és nem állna fel többet, mert úgyis el fog esni, akkor soha nem tanulna meg járni.

2016. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A magyarok ilyenek voltak, most is azok és ilyenek is maradnak a jövőben. Tanulni minek belőle...
2016. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7 Vagy legközelebb nem a tüzet fogja meg hanem a botot ami lángol.


A kisgyerek pedig nem teszi újra úgy a lábát vagy nem lép rá a csúszós felületre.


Vagy te egy buta állatnak tartod az embert aki nem tanul a hibáiból? Akkor pusztultunk volna ki.

2016. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Primitív az ember, túl sok benne még az állat. A magyar emberben túl nagy a szélsőség az ösztön és az ész között, emiatt tartanak bennünket különcöknek. A le nem vezetett szellemi és fizikai energiatöbblet frusztrációt okoz mindenkiben és abból csak rossz szokott kisülni, lehet az fanatizmus, erőszak, agresszió. Az előítélet nem feltétlenül tapasztalatból épül hanem tanulható is a szülők felől, ha az apuanyu sokat zsidózik a gyerek előtt a gyerek is ellenszenvet fog táplálni a zsidók felé úgy hogy soha nem találkozott még eggyel se. Több szépirodalom kellene az embereknek, de persze azzal is vigyázni kell, én nagyon szerettem Móriczot, de 4-ik vagy 5-ik önyvét mikor olvastam elkezdett benne zsidózni és éreztem, hogy ez nála rosszindulat, azóta nem olvastam Móriczot, ettől függetlenül zseniális de egyelőre kiesett a pixisből...(ja .. én nem vagyok zsidó!)
2016. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!