Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jellemző rám a kézírásom...

Mi jellemző rám a kézírásom alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok mire tudtok következtetni belőle, mindig is érdekelt engem, de nem értek hozzá, alkalmam sem volt ,,megvizsgáltatnu", így hát jöttem ide.


Szerintetek hány éves vagyok?

Fiú? Lány?

Jellemvonások, család, párkapcsolat, karrier :)


Előre is köszönöm! :)



2016. jan. 3. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Én ugyan nem értek hozzá, de szerintem lány vagy, 18-20 év körül.
2016. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én sem értek hozzá, 15-17 éves lány lehetsz.
2016. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy az tuti. Meg kicsit távolságtartó is szerintem. Szerintem 18 feletti vagy...kb ennyi.:D
2016. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Alapjában véve olyan ember vagy, aki nem keresi a konfliktushelyzeteket,de nem is menekül el előlük. Frusztrációtűrése és ingerküszöbe magas, aminek köszönhetően képes környezetéhez, a mindenkori helyzethez alkalmazkodni. Békés, de határozott személy, aki azonban szükség esetén képes megvédeni önmagát, a számára fontos dolgokat. Figyelmed hamar csökken, hamar elfáradsz, és szerintem mostanában ért valami megrázkódtatás, esetleg haláleset.

Párodat megbecsülöd, sokat jelent számodra.Szenvedélyes vagy, gyorsan döntesz.

2016. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van egy tippem, hogy fiú. :D Amennyiben lány, úgy véleményem szerint kicsit rendetlenebb az átlagnál értem ezt pl. szoba, szekrény stb. Szerintem 18 alatt vagy még szakközépbe/gimibe jársz. :D Talált?
2016. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elemezlek akkor:


A sziasztok óriási a szöveghez képest: a megszólításon van a hangsúly. Neked valamiért tehát nagyon fontos, hogy mi itt a gyakorin mit gondolunk erről az egészről. NEked ez fontosabb lehet, mint maga a tény, valszeg csak szórakozol ezzel.


Az írás vége felfelé ugrik, nagyon pozitívan állsz hozzá most a dolgokhoz.


Nekem az írásod erőltetettnek tűnik, nem tudom, mi miatt. Ez adódhat abból, hogy próbáltál máshogyan írni, mint egyébként szoktál - nem tudom.


Egyébként nagyon szépen írsz, és most vakra tippelek, egy 23 éves lány vagy - de fogalmam sincs :D


Elemzem tovább:

Nem írtad alá, nem vállalod magad - szóval nagy az esély, hogy valóban elváltoztattad az írásodat.

Maga az írás alapból távolságtartó, az m-ek kötésmódját tekintve illetve a szétdarabolt kezdőbetűket is tekintve.

Mintha ez egy sokkal vastagabb tollal íródott volna...miért?

Túlságosan tört a vonalvezetés, mégis, miféle tollal írtad ezt? :D

Nekem úgy tűnik, de ez is csak vakmero tipp hoyg aprólékos dolgokkal foglalkozol, ami lehet a kézművesség, vagy a régiségek. Gyöngyözés? :D

2016. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
19 éves srác vagyok, aki idén érettségizik :)
2016. jan. 3. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Jólvan :D Mint mondtam, csak azért tippeltem, mert kérted:D
2016. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 4. vagyok. Nem írtál véleményt arról, amit írtam.Mi igaz belőle? Én 30 körüli nőnek tippeltelek volna.
2016. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!