Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamaszok! Válaszolnátok pár...

Kamaszok! Válaszolnátok pár kérdésemre? Főként a barátsággal és a párkapcsolattal kapcsoltban.

Figyelt kérdés

Először írjátok oda a kor és a nemet...

És most válaszoljátok meg a következő kérdéseimet, csak őszintén! :)

1. Hány barátod van? (akikre mindben számíthatsz)

2. Ebből hány lány és hány fiú?

3. Szerinted egy barátságból kialakulhat egy szerelem?

4. Meddig harcolnál (udvarolnál) egy álmaid csaj/pasiért?

5. A legjobb barátaiddal milyen sűrűn szoktál találkozni és hol?

6. Mióta vagytok legjobb barátok?

7. Van olyan barátod aki a saját neméhez vonzódik?

8. Legszívesebben hol ismerkednél össze valakivel?

9. Járnál egy osztálytársaddal?

10. Volt e már kapcsolatod, ha igen hány éves korodban?

11. Szerinted milyen korban a legideálisabb az első komoly kapcsoltad egy fiúval/lánnyal?

Ha van barátnőd/ fiúd: Milyen gyakran szoktatok találkozni és mennyi időt szoktatok eltölteni egymással?


Köszönöm a válaszokat! :)

És ne felejtsétek odaírni a kort és a nemet.



2016. jan. 3. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs barátom ilyen,akire számíthatnék bármikor. A barátnőm ilyen viszont.

2. Add össze :P

3. Idővel kifog.

4. Sok mindentől függ. Esélyes? Lenéz engem? Mást akar? Szóval érted,hogy mi hogy van.

5. A barátnőmre teszem át a kérdést. Vele minimum heti egyszer,vagy nálunk vagy náluk. 3-5 órányit naponta.

6. 8 hónapja.

7. Nem tudok róla. Ha lenne is,nem érdekelne,mert attól még lehet hihetetlenül klassz ember vagy gátlástalan.

8. Koncerten.

9. Nem.

10. Volt. 16 évesen először és most,18 évesen is.

11. 17-18. Amikor már tudsz érettebben gondolkozni,és nem azt nézed,hogy 6 hónapig még jó legyen azt majd lesz más. Nem. Egy komoly kapcsolattal örökre tervezel,és a körülményektől függően változtatsz/változtathatsz.


18/f

2016. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

16/L

1.Sok barátom van, szerintem úgy 8 az akire tényleg számíthatok bármikor:)

2.Akikre számíthatok, azok mind lányok

3.Szerintem kialakulhat barátságból szerelem, bár még nem éltem ilyet át

4.Sokáig harcolnék, körülbelül 2 éve tetszik egy fiú, azóta sem felejtettem el

5.Az iskolában, mert osztálytársaim, hétvégéken, mert egy közösségbe járunk, és nyáron is, mert együtt megyünk táborba:)

6.Már régóta vagyunk barátok, valakivel már oviban ismertük egymást, mást pedig a gimi elején ismertem meg

7.Nem tudok róla:)

8.Legszívesebben a baráti társaságom barátaival ismerkednék, monjuk egy koncerten, vagy egy táborban

9.Szerintem nem járnék, mivel ha szakítunk, rossz lenne minden nap látni

10.Nem volt még kapcsolatom, és nem is akarok:)

11.Szerintem most már lehetne barátom, olyan 16-17 éves korban már ideális

2016. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1. Csak egy nagyon jó barátnőm van, de persze van még akivel jóban vagyok.

2. Ő lány.

3. Igen, abszolút.

4. Ha elérhetetlen, hagyom a fenébe.

5. Minden hétköznap a suliban

6. Kilencedik óta, most 11.-esek vagyunk

7. Tudtommal nincs.

8. Iskolában, buliban

9. Mért ne? Ha szeretem.

10. Nem volt.

11. Nincs ilyen, hogy mikor a legideálisabb, amikor jön, akkor jön és kész.


16/L

2016. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és várom továbbra is.. :)

Csak még egy kérdést szeretnék feltenni:

!

12. Hány olyan barátod van akivel összeszoktatok játni, találkozni?

2016. jan. 3. 18:05
 5/17 anonim ***** válasza:

1.Ez nagyon attól függ miben. Apró szívességeket lehet kérni sokaktól, de ha azt mondanám holnap gyere ide ahoz nagyon jó indoklás kéne, hogy elfogadják.

2. Csak fiúk

3. Igen, rögtön az is lenne, mivel nem tartok (nem tudok tartani) lány barátokat.

4. Amíg a remény leghalványabb szikráját pislákolni látom.

5. Sulin kívül havonta 0-5ig.

6. 11, 5, 4, 1, éve, pontosan nem tudom.

7. Nincs

8. Utcán :D

9. Persze

10. 16

11. 13-14 évesen, ugyanis én akkor igényeltem a legjobban, de nem adatott meg.


Nincs most, én napi 6 órát is bírnék rááldozni másra, de a többség nem így van vele, sokan megelégednek heti pár órával is.

17/F

2016. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

1. 6 ilyen barátom van, de nem mindannyian a legjobb barátaim. Ettől függetlenül mindig számíthatok rájuk és ez fordítva is így van.

2. 2 fiú és 4 lány.

3. Szerintem igen. (Tapasztalatból mondom, de véleményem szerint ez nem zárja ki a fiú-lány barátság létezését.)

4. Nem tudom. Voltam már plátóian szerelmes 3 teljes évig, de nagyon nem vagyok az a kezdeményező típus, meg nem is akartam kapcsolatot.

5. Nos, legjobb barátnőmmel minden hétköznap (suliban). Délután meg ha időnk engedi, átjárkálunk egymáshoz, tekintve, hogy egy utcában lakunk. A többiekkel csak suliban találkozok, vagy néha elmegyünk sétálni, kutyát sétáltatni, fagyizni, ilyesmik. (Plusz sajnos egyik legjobb barátom és legjobb barátnőm nagyon messze lakik, szóval nem találkozunk gyakran.)

6. Egyik legjobb barátnőmmel 5 éve, másikkal 10-11. Egyik legjobb barátommal 2 éve, másikkal 3.

7. Tudtommal nincs.

8. Hát, tudom, fura, de én versenyeken szoktam ismerkedni, az izgalom nyílttá tesz :D Amúgy meg akárhol.

9. Most már igen, tekintve, hogy már csak fél évig járok oda. (De ez elméleti)

10. Most van.

11. Szerintem ez nincs korhoz kötve. Ha mindkét fél érettnek érzi magát hozzá és esetleg van reális jövőképük.

+1. Elöljáróban: Távkapcsolatom van. 1-2 hetente hétvégéken találkozunk, egy ilyen alkalommal összesen kb. 10-15 órát vagyunk együtt, különböző elosztásban.


Lány vagyok, koromat nem írom le, mert úgy vettem észre, hogy az emberek nagyon hamar ítélnek (főleg kor alapján). Bocsi.

2016. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Kocuska ***** válasza:
75%

1.Nagyjából 20-25 akikre bármikor számíthatok ha valami kell

2.kb. Fele fele, egy picit több a fiú

3. Természetesen annak tartom és mint ahogy a barátság is úgy a szerelem is természetesen alakul ki és nem lehet erőltetni de igen teljesen előforduljat olyan helyzetekben ahol a partnerek kicsit zárkózóttabbak és csak később nyílnak meg

4.ez egy kicsit bonyolultabb, tehát én örökké harcolnék de(!) ha esetleg valaki más is érdeklődne vagy valaki mást szeretne akkor átengedem mert semmi kedvem elvenni valakinek a lehetséges álomkapcsolatát. Lényeg a lényeg az a fontos számomra hogy mások boldogan éljenek

5. Minden nap suliban és azután is szoktunk lógni amikor csak lehet és szabad a délutánom/napom

6.több legjobb barátom van, van akit 3 éve van akit 10 éve

7.nincs vagy legalábbis nem tudok róla de igazándiból ha lenne is meleg az valószínűleg én lennék x_x(de nem vagyok se az sem biszex :D)

8.Bárhol, nekem az teljesen mindegy csak valakivel találkozzak az számít. Suliban, utcán, buszon, neten, partikon nekem mindegy ^^

9.Szeribtem igen járnék még akkor is ha szekálnának ezért

10.még nem volt :)

11.ha igazán komoly kapcsolatról beszélünk én azt mondanám hogy egyetem alatt olyan 18-19 évesen mert ilyenkor az ember is sokkal éretteb és azért ilywnkor már könnyebb tervezni a jovőt és általában nem kell aggódni amiatt hogy más országokba mentek stb.

17/f

2016. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

15/l


1. Kettő

2. Egy lány egy fiú

3. Igen

4. Ha nagyon sokáig kell harcolni érte az már rég nem jó

5. Általában csak suliba, a másikkal pedig még nem találkoztam

6. Egyikkel 1 éve a másikkal 3 hónapja.

7. Igen

8. Az teljesen mindegy

9. Nem

10. Igen, 15

11. Ez adott személytől függ.

2016. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Firedoom ***** válasza:
62%

18/F

1, 5 abbol egy messze lakik

2, mind fiú

3, Akár

4, még nem találkoztam vele

5, napi szinten/ havonta/ évente egyszer egy hétre esetleg kisebb meetek

6, 4eve

7, nincsenek

8, akárhol

9, egy lany van nalunk, van pasija ez az opció kizarva

10, nem

11, 15+

2016. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

- 0

- ...

- Próbálom függetleníteni a kettőt egymástól

- Ha csak a gondolat is felmerül benne, hogy más felé kacsintgat, akkor nem érdemes vele tovább foglalkoznom.

- ...

- ...

- Van.

- Könyvtárban, könyvesboltban, parkban, vonatfülkében.

- Nem.

- Nem.

- 18-20 éves kor körül.

- Nincs.



23 F

2016. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!