Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Elég meggondolatlan voltam.

Figyelt kérdés
Jelmezes buli lesz nemsokára, és én egy eléggé hogy is mondjam lenge ruhában lévő karaktert kaptam. A rossz része hogy már nyár elején tudtam és rengeteg pénzt időt öltem bele hogy elkészítsem a jelmezt ami szerintem jól sikerült. Emellett eljártam edzeni is hogy meglegyen a kockás has meg minden. Egész végig tudtam hogy ez lesz, de igazából csak most tudatosult bennem. Nem tudom hogy fogom ezt viselni, de már rengeteg erőfeszítésem és pénzem van az egészben. Már csak pár apróság van hátra. Szerintetek mit csináljak? Lemondjam?
2016. jan. 5. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugalom,most már csináld végig,túl fogod élni.
2016. jan. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy (gondolom) akkor sok szerencsét kívánok, és igen ha már elkezdted akkor vágj bele, hidd el tetszeni fog mindenkinek! :)


Ha fiú vagy akkor pedig szedd össze a tökeidet és fel a fejjel!

2016. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!