Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20F vagyok. Hiányzik a játszót...

20F vagyok. Hiányzik a játszótér. Mit csináljak? Annyira irigylem a gyerekeket h játszhatnak mászókázhatnak meg hócsatázhatnak most ) :

Figyelt kérdés
13-14 éves koromig kimehettem de aztán már rosszallóan néztek rám és abbahagytam. de annyira hiányzik. szarul érzem magam a közösségben ahol vagyok, nem érzem magam még felnőttnek komolynak. hiányzik a gyerekkorom is. utálom az alkoholizáló szexcentrikus felnőtt társadalmunkat :(
2016. jan. 5. 23:57
 1/10 anonim válasza:
10%
Na nee!! 😂😂😂
2016. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Beteges. Vagy csak troll vagy.
2016. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok troll. magam alatt vok kicsit.
2016. jan. 6. 00:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Éjszaka menj ki. :)

Komolyan. Nem veszi észre senki.

2016. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy ne utáld az alkoholizáló szexcentrikus társadalmat. Az csak Neked rossz, nekik nem. Mindkettő függőséget okoz, és mint ilyen a gyenge emberek jellemzője.

Örülj, hogy te tudsz örülni az életnek ezek nélkül is, és nem leszel depressziós felnőtt, ha ki mersz menni éjszaka a játszótérre :)

2016. jan. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, jót írsz, most kéne kimenni. de este a sötétben valahogy meg félek kicsit egyedül :S jólenne ha lenne valaki aki kijönne velem. nem viccelek, komolyan. ha valakineklenne kedve és budapesti, az tök jó lenne :)
2016. jan. 6. 01:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Részegen még megérteném, hogy ki akarod próbálni, de így kicsit fura bár különbözőek vagyunk. Amíg a kisgyerekek nem érdekelnek a játszótéren, addig nem beteges ez a játszótér mánia. :D Valószínűleg a felnőtté válás okoz problémákat, és ezzel szeretnéd feleleveníteni a gyermekkorodat. :D Azért fényes nappal nem túl bizalomgerjesztő, amikor egy húszon éves srác ott mászik a 4 éves srác mellett. Enyhén kihívnám rád Dr Zacher Gábort. :D Menj ki este max részegnek néznek. :D
2016. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tothp ***** válasza:

húzzál ki a játszótérre most.

1- kevesen látnak

2- nem foglalod el a gyerekek elől a játékokat.


Nincs azzal semmi baj. én a gyerek legóját szoktam kölcsönvenni.

2016. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rohadt hideg van. Tuti, hogy senki nem fog kimenni ma éjjel, csak azért, hogy beléd kössön. Amúgy én Szegeden csináltam ezt, Pesten... nem tudom, hogy kimennék-e.

De most komolyan, nehogy már egy görcs maradjon benned emiatt! Most vagy soha!

2016. jan. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
40/N vagyok és húszas-harmincas éveimben is lementem a játszótérre hintázni. Most már nem néznek furcsán, mert a 2 éves lányommal megyek.... ő a fedősztori. :-)
2016. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!