Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depresszios vagyok?

Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy lany akkt nagyon szerettem es hat eleg csunyan valtunk el par hete ram irt es beszelgettunk par napig de megint ennyi volt mert nem volt kedvem hozza meg folyton rossz kedvem lett tole.. Amiota 6-7 honapja vege lett az egesznek azota mindent abba hagytam sportoltam stb de abbahagytam a rossz kedv miatt es ugy erzem a kotelesseg tudatomat is elvesztettem semmi nem erdekel szinte nem motival semmi nem tudom mit tegyek semleges a kedvem egesznap nincsenek ongyilkos hajlamaim mielott barki ilyeneket hinne de erzem hogy nem vagyok boldog amiota ez van csak a penz okoz szamomra oromot es mostanaban van az hogy hianyzik egy kapcsolat de annyira nem hogy tegyek erte.. Nem is ez a problemam hanem a motivaciot szeretnem a dolgokhoz visszaszerezni de nem megy sehogy a kotelesseg tudatomat is egyben.. Egyebkent 18 eves vagyok es ilyen "maganvallalkozas" szeru melom van vagy nem tudom minek mondjam mentalisan leterhelo nagyon. De a dolgok iranti erdeklodest szeretnem visszaszerezni

2016. jan. 6. 08:40
 1/1 anonim válasza:
Az, hogy egy ideje rossz kedved van, még nem jelenti azt hogy depressziós vagy. Próbálj meg olyan dolgokat keresni, amik lekötnek. Én is voltam hasonló helyzetben régebben, és nekem nagyon sokat segítettek a motivációs videók, amiket pl. a youtube-on simán megtalálhatsz. :) Ha szerinted mindez a lány miatt van, akkor próbálj meg nem rá gondolni, felejtsd el, úgyis jön majd másik. A sportot meg ne hagyd abba, mert az nagyon jó feszültséglevezetésre, kitartásra ösztönöz, és túlságosan leköt ahhoz, hogy olyan dolgokon agyalj, amik szomorúvá tesznek. :)
2016. jan. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!