Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagy baj, ha...

Szerintetek nagy baj, ha valaki csendes?

Figyelt kérdés
Az osztályom nagy része lányokból áll, akik azok a tipikus "menő" csajok. A srác pedig, aki tetszik, folyton a "menő" csajokkal lóg (egyébként a srác is osztálytársam). Én nem igazán tartozom a népszerűek közé, inkább csendes vagyok, ezért nem hiszem, hogy lenne esélyem a srácnál. Nem tartom magam se csúnyának, se hülyének, még csak unalmasnak sem, szóval ha nem érdeklem az embereket (pl. ezt a srácot) akkor az azért lehet, mert csendes vagyok. Szerintetek ez tényleg így van, vagy csak bebeszélem magamnak? És nagy baj, ha valaki csendes?
2016. jan. 6. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj ha csendes vagy, de nyilván emiatt nem fogsz sok embert érdekelni, mert végülis ha nem beszélgetsz, nem nyitsz feléjük, akkor mi érdekelje őket egyáltalán? Nem ismernek. Egy csendes embert nehéz megismerni. És nehéz is kijönnie egy csendes és mondjuk egy menő embernek. Teljesen mások, kb esélyük nincs normális kapcsolatra egymással. Szóval nem gond ha csendes vagy, de akkor inkább hasonló pasikkal foglalkozz, a többivel egyszerűen nem érdemes, nem passzolnátok.
2016. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most sokan azt fogják írni neked, hogy nem baj, ha csendes vagy, sőt, az a jó, talán még ismerkedős privátot is kapsz.

Na de most jön az én véleményem. Addig nem baj, hogy csendes vagy, ha azokkal, akik megszólítanak, rendesen beszélsz.

Én nem vagyok csendes és imádok pofázni, és volt már velem olyan, hogy egy csendes osztálytársammal egyfelé mentünk haza és beszéltem hozzá egy csomót, ő meg rám se nézett és max egy szavas válaszokat nyögött... Na ezt utálom. Ha veled el tudnék beszélgetni, akkor nem zavarna, ha amúgy nem vagy egy nagy hangosság. :D

20/L

2016. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Utolsónak: introvertált ember tud extrovertálran viselkedni de ez fordítva nem igaz. Én introvertált vagyok, idegenekkel nem nagyon beszélek vagy olyannal akit alig ismere. De ha valakit már jól ismerek akkor le sem lehet lőni, annyit dumálok. Szóval lehet h nálatok is annyi volt a gond h nem ismer téged eléggé, nincs igazán közös téma stb :)


Kérdezőnek: nem baj ha csendes vagy, nem kell végig pofázni a napot de ha pl a barátaiddal is alig beszélsz az már baj. Én a baráti, haveri körben szeretek beszélni de ha olyanok vannak körülöttem akikhez igazából semmi nem köt vagy felszínes a kapcsolatunk akkor olyan vagyok amit az előző válaszoló írt, többnyire csak 1 szavas válaszokat adok :D nekem idő kell h megismerjek valakit és feltudjak oldódni ha a közelemben van


Magyarul: ne legyél olyan hülye mint én és beszélgess velük :D ennyi. Ha nem ismer meg, nem fog vonzódni hozzád, max a külsőd miatt. De mivel azt mondtad h a többi lánnyal lóg, akiket gondolom ismer, valószínűbb h onnan fog magának valakit választani. Vagy nem. Embere válogatja.

2016. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

1.: Minek akarsz olyannal megismerkedni egyáltalán akiknek babyloni szajhák kellenek?

2.: Hülyeség egy állapot. Butát akartál mondani.

3.:Ha nem vagy csúnya és nem vagy buta akkor szerinted a csendességgel van gond???? Tényleg??? Ha ezt így gondolod miért kell neked bárki is??

4.: Ezek alapján hiába nem tartod magad butának........

Válaszolva, semennyire se baj. Élet helyzetek ennél milliószor komplexebbek.

2016. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából a barátaim között engem se lehet lelőni, annyit beszélek, de igazából másokkal sem vagyok olyan, hogy csak egyszavas válaszokat tudok adni.
2016. jan. 7. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!