Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez veletek is így működik,...

Ez veletek is így működik, vagy csak én látom rosszul?

Figyelt kérdés

Én mindig azokba vagyok szerelmes, meg ők érdekelnek, akikről nem tudok semmit.


Mindig a titokzatosabb emberek foglalkoztattak, pedig a racionális énem tudta, hogy ők is ugyan olyan emberek mint mások. De valahogy a tudat alattim vonzódott hozzájuk. Akik visszahúzódók, nem mutatják ki magukat nagyon. Nemrég én is hasonló voltam úgy 2-3 éve, azóta azt vettem észre hogy a környezetem jobban figyelt rám, pedig épp az ellenkező volt a célom. És talán még szerelmesek is lettek belém, vagy csak jól meg akartak ismerni pedig amúgy szerintem nem is nagyon érdekeltem őket mert azelőtt sem tettem.


Ti hogy vagytok vele? Én pl. mindig nagy Raven fan voltam a tini titánokból, mert róla semmit nem lehetett tudni, titokzatos volt, érdekelt, neten is olvasgattam róla pedig amúgy nem túl érdekes a személyisége.


21/F


2016. jan. 9. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is Raven jött be legjobban.

Szerintem én is hasonlóan gondolkodok, az elvontabb, rejtélyesebb karakterek a kedvenceim. Most pl, a TF-ből Pyro, azt se tudni, hogy férfi vagy nő, imádom!

2016. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D Őt nem ismerem. De facebookon is, regisztráltam egy felhasználót kép nélkül (van normális face is képpel), és a kép nélkülire valamiért sokan írnak hogy 1 képet adjak magamról meg miért rejtőzködök ki az ég vagyok stb. Még narutóból Hinata is ilyen karakter, random embereket megkérdeztem, hogy ki jön be a narutóból a legjobban nekik, és 10 ből 7 hinatát mondott, pedig azért a teste eltörpül Ino mellett, meg Sakura mellett, személyisége meg (szerintem) nem nagyon van de az megvan hogy félénk, rejtőzködő. És nem értem, miért van.
2016. jan. 9. 20:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát ezek a karakterek nem jönnek be, nem szeretem őket, nem érdekesek de mégis valamiért azok érdekelnek a legjobban. Pedig mondhatni a legmellék-szereplőbbek.
2016. jan. 9. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, akik szeretik a kihívást...

Én interpalson vagyok fenn kép nélkül, de én nem vagyok érdekes, ezek szerint, mert senki nem keres. :D

#1-voltam.

2016. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretem a kihívásokat, de bőven nem az élet e terén.
2016. jan. 9. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ízlések és pofonok :D
2016. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!