Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért annak hisznek az emberek...

Miért annak hisznek az emberek, aki hangosabban mondja ki a véleményét, mint annak aki érvekkel alátámasztja?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Fellépéssel lehet hatni az emberekre.Tanulj meg agresszívebben vitatkozni, persze csak azokkal szemben akik hasonlóan állnak hozzá.Sok ember indulatos ha az "igazát" mondja/védi, tudni kell velük határozottan viselkedni mert lenyomnak.
2016. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem az számít, mit mondasz, hanem hogy adod elő.
2016. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem mindig az igazság számít, hanem amit bele akarnak látni.
2016. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos nagyot hallanak.
2016. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy alapvető emberi tulajdonság. Az átlag intelligencia-szint nem túl magas, ezért ha egy csorda ilyen emberrel vitatkozol, nem kell meglepődni azon, hogy annak lesz igaza, aki hangosabban mondja a hülyeségét vagy akinek nagyobb a bicepsze. Ez nagyon jellemző kicsiny országunk lakosságára, szinte mindenki úgy elő tudja adni az ordítóan idióta véleményét, hogy majdnem elhiszi a másik...
2016. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan így van. Sajnos ezt is meg kell tanulni hogy az emberek nagy részére így lehet hatni. Volt olyan hogy semmit sem tudtam feleléskor, de mivel össze vissza határozottan tudtam beszélni úgy hogy összefüggőnek látszott ezért simán jó jegyet kaptam.

Egy srác van nálunk az osztályban aki nagyon buta de, üvöltve mondja a magáét. Na őt nem tudom lenyomni, de már sokan tapasztalják hogyha ő tervez valamit az sose jött össze.

2016. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Lám, a politikában is ez van.
2016. jan. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:(
2016. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!