Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja úgy a legtöbb...

Miért gondolja úgy a legtöbb ember, hogy akinek internetre "telik" az már nem lehet szegény?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 04:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Honnan veszed, hogy a legtöbb ember ezt gondolja?
2016. jan. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy bárhol ahol IQ szegényebb emberek írogatnak megemlítem és egyből jönnek az oltások, hogy "bezzeg internetre telik" meg "ha netet fizetsz akkor ...-ot is simán tudnál"
2016. jan. 11. 06:05
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Szegénység,éhezés,nincstelenség,nyomor,akiknél ez van,az valószinüleg lopja a netet.
2016. jan. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mondju krohadt érdekes kérdés, mikor miírja a kérdező, hogy van 1 hétre kb 2000 forintja, hogy ne haljon éhen, de internete meg van... Az alsó hangon is havi 3-4-5 ezer forint, azt emg senki ne mesélje már, hogy az összes ilyen kérdést könyvtárból/más wifijéről írják ki...
2016. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek más a szegénységről alkotott képe.
2016. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert fura olyan kérdéseket olvasni, hogy "nincs pénzünk ételre, éhezünk, mit csináljunk?" Az internet havi 5000 forint, abból rengeteg ételt lehet venni. De ők inkább éhenhalnak mint hogy ne tudjanak netezni.
2016. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Hol keressen munkát, ha nem a neten?

Nekünk mondjuk 16 éves koromig nem volt (22 vagyok), a könyvtárban meg fizetős volt, 10Ft/perc. Úgyhogy inkább előfizettünk mi is.

Most szintén van, mivel a párom munkahelye fizeti. Ilyen is létezik.

2016. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a legtöbb ember nem ezt gondolja, aki mégis az hülye. xd.. Az internet nem olyan drága. Szerintem most kb azt gondolják sokan, hogy akinek autója van az nem szegény. Az még talán hihetőbb is, bár rengeteg a kifizetetlen kocsi.. :)) Úgyhogy ők is szegények, csak próbálják kelteni a látszatot..
2016. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

3-as, 4-es és 6-os válaszolók:


Ha valaki nem tudja beosztani a pénzt az a legnagyobb probléma. Voltam olyan élethelyzetben, amikor nagyon szegény voltam és mikor láttam, hogy már az elmúlt évben harmadszor cseréli le ismerős a mobilját, mindig új ruhákban jár és gondol egyet, bemegy a mekibe, elvarr párezret, péntek-szombat elmegy bulizni, elvarr öt-tíz ezret, de mobilnetje nem volt mert ő "csóró, nem telik rá" mindig mástól tarhálta a wifit.


Én meg inkább kifizettem 1500-2000-et a mobilnetért, de soha nem vettem sehol semmilyen kaját, ha vinnem kellett akkor 4 zsömle és rá valami feltét 150-200 forintból kijött és egész napra túléltem vele, vittem egy 2 literes flakonba csapvizet azzal elvoltam egész nap.

2016. jan. 11. 18:13
 10/12 zgyzgy ***** válasza:
100%

Változó az, hogy kinek mi a fontos.

Van, aki tehetős, de nem érdekli a tv, a net, a telefon, és olyan is van, aki hónapokig eszi a saját szarát, csak hogy összespóroljon egy telefont.

2016. jan. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!