Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jómagam is egy agresszív...

Jómagam is egy agresszív állat vagyok ha szinte szívből gyűlölöm a forrófejű hirtelen haragú embereket?

Figyelt kérdés
Talán egy embertípus sem hoz ki annyira a sodromból mint az említett agresszív emberállat. Mindegy hogy nő vagy férfi. Én nyugodt természet vagyok de ha találkozom egy olyan emberrel akin látszik hogy forr benne az indulat,legszívesebben....inkább nem írom le mert nem jó érzések ezek. Nem szeretek haragudni az emberekre.

2016. jan. 12. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Azt utálod másokban, ami benned is sajnos megvan. Mindenkinek van gyenge pontja, illetve nyomógombja, amire kattan. Ha ettől dühös leszel, Te is ugyanolyan vagy, mint az általad nem kedvelt típus. De nem is kell kedvelned őket, elég ha kerülöd a velük való találkozást. Az már nehezebb, ha családban, vagy a közvetlen környezetedben van ilyen, de ha ezt váltja ki belőled, ritkítsd vele a kapcsolatot.
2016. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, de mindig, amikor felidegesítem magam rajta, akkor mély levegő és tűröd. És pont ettől leszel más mint a többiek.


Ha már nagyon felidegesítetted magad csukd be a szemed / kezdj el számolni. Kinek mi jön be.


Sok sikert :-)

2016. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne nagyon menj dackorszakos gyerekek közelébe, mert ők nem tudják a kedvedért visszafogni magukat. Ne legyél ennyire görcsösen nyugodt, mert ez nem a valódi éned. Valószínű belül nagyon türelmetlen vagy és lusta megérteni a helyzeteket, ezért nem bírod elviselni. Lehet hogy gyerekkori trauma miatt van ez benned.
2019. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!