Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehet egy asszonynak...

Mi baja lehet egy asszonynak aki egész nap csak fekszik?

Figyelt kérdés
Soha nem takarít,rohadnak az edények a konyhába,büdös pöce szag van,minden tiszta kosz,mindenhol van valami kupac,a függönyök a fal az ajtók feketék és vastagon összevannak kenve,és tele van a ház csótányokkal.Ja és ez egy albérlet.Ez a nő pedig egész nap fekszik,4 órás munkája van.
2016. jan. 13. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

1. igénytelen

2. lusta disznó

3. depressziós

2016. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csótányokkal? Van gyereke? Hozzátartozója? Mi a foglalkozása? Ja és ezzel a kérdéssel mit szeretnél "megtudni"? Egyértelműen egy prosztó lehet az asszony . Vagy van esetleg mentális betegsége?
2016. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem az anyósom sajnos....De a fia hálistennek nem ilyen.Néha kénytelenek vagyunk átmenni,de nem mertem még megkérdezni tőlle,hogy miért él így.A segítségemet meg köszöni de nem kéri...
2016. jan. 13. 12:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és érdekes hogy takarítóként él.Abból keresi a kenyerét,de csak 4 órában.
2016. jan. 13. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
valoszinuleg valami mentalis betegsege van.
2016. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam.
2016. jan. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!