Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság a lányok/nők, miért...

Manapság a lányok/nők, miért olyan barátságtalanok, miért olyan érdektelenek?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedni próbál az ember,és normális,akkor előjön belőlük a az érzéketlenség és a flegmaság.Nem néznek a szemedbe nehezükre esik komunikálni és van úgy hogy nem is tudnak!De a telefon nyomkodás az megy,és mindegyik valami sztárnak hiszi magát.Űberelik egymást a nők!Egyik jobb mint a másik,de két értelmes mondatot nem lehet váltani velük...Miért ilyen a nők többsége?Nyilván vannak kedves intelligens nők is,de nem ők vannak többségben sajnos.
2016. jan. 13. 15:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%

Régebben milyenek voltak veled? Lehet, hogy megváltoztál?


Ha nem akar ismerkedni, játssza el, hogy akar?

2016. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
72%
Vagy nem tetszel nekik es azert (persze nem tudom hogy nezel ki) vagy csak eleve ilyenek.
2016. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
49%
A férfiak miért hiszik azt, hogy nekik a lányok figyelme és ideje alanyi jogon jár? Ha egy idegen lány nem akar tőled semmit, akkor nem kötelessége ismerkednie, sem pedig más foglalatosságától elvenni az idejét miattad, még akkor sem ha te azt a dolgot nem itéled fontosnak.
2016. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a lányok nem akarnak veled ismerkedni, azért viselkednek így.
2016. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem vágod a kérdés lényegét.Általánosságban beszéltem erről nincs velem semmi gond,normális jóképű rendes pasi vagyok.Gondolom te is ilyen vagy és piszkálja az egódat hogy ez meg miért kérdez ilyeneket???Szerinted egyből hülye meg csúnya valaki mert ezt megkérdezte?Arról nem tehetek hogy te nem látsz bizonyos dolgokat,ezen nem gondolkoztál még el?
2016. jan. 13. 16:12
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
De akkor hogy viselkedtek régen? Ha manapság ilyenek. Volt olyan időszak, mikor szóltál nekik, és csillogó szemmel, ámulattal aléltak el, hogy hozzájuk szólt egy fiú?
2016. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nagy a szöveged úgy érzed igaz?Nem aléltak el,miért kellett volna hogy elaléljanak???Közvetlenebbek voltak és lehetett könnyen szóba elegyedni velük értelmesen ismerkedni beszélgetni.Szemtől szemben,működött a szemkontaktus beszéd közben!Képes vagy ezt megérteni?Megtudod emészteni?Nehogy gyomorsavad legyen.
2016. jan. 13. 16:44
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az előző válaszoló csak feltett egy kérdést.
2016. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
szerintem meg egy nagy egó!Különben meg én is csak feltettem egy kérdést,ez nem tűnt fel?Ezt tudjátok ti kérdésre kérdéssel válaszolni,nagyon ott vagytok így tovább.Írjatok még nagyobb hülyeséget,versenyezzetek űbereljétek egymást :)
2016. jan. 13. 17:00
 10/34 anonim ***** válasza:
Ha feltettél egy kérdést akkor miért nem fogadod el a válaszokat? Azért ilyenek mert nem érdekled őket és amit csinálnak azt fontosabbnak tartják mint te. Ennyi.
2016. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!