Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3-as személyi számom lehetne?

3-as személyi számom lehetne?

Figyelt kérdés

Frászt kaptam már a rengeteg ért sérelemtől,amik mostanság érik a nő nemű egyedeket. Szingli adó tervről, hogy elveszíthetem a munkám, hogy rákényszerítenek az anyaságra...és még sorolhatnám.

31 éves vagyok. Nem vagyok nőies nő. Nem érdekel a szemfesték, a körömlakk, az irodai munka és a gyerek szülés se. Jelenleg sokat dolgozom, hogy tudjam fizetni az albit, tegyek is félre egy keveset, hogy majd egyszer egy kis saját lakásnak nevezett lyukba éljek. Nem akarom azt, amit terveznek a 30 feletti nőknek az országba és nem is akarom már nőnek érezni magam, mert az aki NŐ-ként írogat különböző cikkeket a principiumáról, azzal én nem tudok azonosulni. Én nyugalmat akarok, nem lelki és főleg testi zaklatást, a társadalom által.

Nem terveztem, hogy elmegyek az országból, mert magyarnak vallom magam- de ha nem lesz más lehetőségem a nyugodt életre, persze megyek innen.

Így azt kérdezem: Hogy lehetne 3-asra íratni a személyi számom? Nem akarok ebben az országban nő lenni! De férfivé se akarom operáltatni magam és nem is akarom, hogy férfiként kezeljenek. Csak egyszerűen a női mivoltomról akarok lemondani, mert undorító ahogy ki akarnak semmizni. Én, én akarok maradni. Nem egy nő a statisztikában. Hova forduljak, hogy ne nézzenek nőnek az adataim alapján?

3-as számjeggyel kezdődő személyi számot és ezzel nyugalmat szeretnék.



2016. jan. 14. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az amit terveznek, olyat nem csinálhatnak, mert az egyenlő lenne a diktatórikus társadalmi rendszerrel. Ezt a törvényjavaslatot a legfelsőbb bíróságnak el kell utasítania, mert nem vagyunk rabszolgák nem játszhatnak velünk. Nincs joguk hozzá.
2016. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet 3-assal kezdődő személyi számod, túl öreg vagy hozzá. Vagy épp túl fiatal. Meg túlságosan nő. A 2000. után született férfiak kapnak 3-ast a személyi szám elé, illetve az 1900. előtt, Magyarországon született férfiak személyi száma is 3-assal kezdődött. Neked a 3-as sehogyan sem jön össze.

Azzal meg nem tudsz mit kezdeni, hogy egy rakás X kromoszómával születtél és emiatt nőnek aposztrofálnak a statisztikákban. Nem kell vele törődni, azt' meg van oldva a dolog. A princípiumot és a Népnemzethy Anyukákat magasról le kell tojni, nem érdekes. Most épp ez a dili, két év múlva más lesz. Vagy ha annyira zavar, akkor - amint írtad is - el lehet menni, máshol hátha jobban érzed magadat. De igazából itt, Magyarországon is meg lehet valósítani azt, hogy ne zavarjon az az apróság, hogy nőnek születtél.

2016. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit számít a személyi szám első számjegye, engem például a világon semmiben sem gátol.

Én igazából nem vagyok se nő, sem férfi, a biológiai nememmel nincs bajom, a hivatalos besorolásom pedig nem érdekel.

De a homo sapiens fajba tartozni... Az durva. Kártékony, ambivalens faj, degenerált egyedekkel. Nehéz dolog ez.

Plusz nem akarok a társadalom tagja lenni, nem tetszik.

Valahogy azért csak kibírom ezt a hátralevő sok évtizedet ;)

S szeretem megérteni az embereket, de Téged, kérdező, most nehéz. Te az vagy, aki, bárminek is néznek, s mivel a személyi számodat szinte senki nem látja, de a tested igen, bizonyára mindenki nőnek nézne akkor is, ha egyessel kezdődne a személyi számod... Szóval nem értem, hogyan oldaná meg ez a problémádat.


De az poén lenne, ha a transzneműek kapnának mondjuk négyest. Nekem aztán nyolc, de támogatnám, ha ez tömegek lelki nyugalmát adná meg :)

2016. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meséld már el, hogy hol használod a személyi számodat. Milyen gyakran van rá szükséged?
2016. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A sok statisztikai adat szerint mi emberek nem vagyunk mások csak adatok. Csak az adatainkat nézik. Egyszerűen nem akarok több beszólást, megalázást és semmi mást. Nem akarok szingli adót se fizetni, azt se hogy elvárják, hogy szüljek gyereket. Egyszerűen nyugalomba akarok élni és továbbra is 10+ órát dolgozni naponta a munkahelyemen, mert szeretek dolgozni.

Nem tudtam, hogy a 3-as számot már kiosztották. Úgy tudtam az 1-es a férfiaké, a 2-es a nőké, ezért írtam a 3-ast. De jó lenne nekem a 4-es vagy 5-ös is. Hisz csak egy adat, ami alapján besorolnak.

2016. jan. 15. 05:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz fizetni szingli adót, ne aggódj ez a törvény ötlet hülyeség sérti az emberi jogukat, nem csak az alkotmány bíróság, de az EU is le fogja cs.ni őket.
2016. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sérti az emberi jogokat!
2016. jan. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy az egyedül nevelő egyedülálló szülőkre is vonatkozna szerintem. Lol. Szóval hagyjuk és ne firtassuk...
2016. jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudtam, hogy a 3-as számot már kiosztották. Úgy tudtam az 1-es a férfiaké, a 2-es a nőké, ezért írtam a 3-ast. De jó lenne nekem a 4-es vagy 5-ös is. Hisz csak egy adat, ami alapján besorolnak"

1-től 8-ig kiosztották már a számjegyeket, némelyiket többször is. A 0 és a 9 még szabad, lehet próbálkozni!

Úgy látom, téged nem az zavar, hogy az adataid alapján nő vagy, hanem az, hogy vannak adataid. Valóban, sok helyen csak egy szám vagy, bevételi vagy kiadási forrás, beszélő gépalkatrész. Ezzel nem tudsz mit tenni: mivel már régóta nem 15-20 fős kis közösségekben élünk, ez elkerülhetetlen. Vissza kén' mászni a fára, akkor megszűnne az ilyesmi. A statisztika már csak ilyen művészeti ág: személytelen, csak adatok vannak benne. Te ugyanúgy egy szám vagy, mint a szomszéd, kár ezen pörögni. Elméletileg most velem szemben is az az elvárás, hogy szép, nagy Nemzethy Családot rittenytsek magam köré és Igazmagyar Vállalkozóval építtessek nekik egy házat, de nem érdekel. Eddigi életemben már legalább 5-6 hasonló elvárás volt velem szemben, de azokat is letojtam és tessék: mégis itt vagyok, élek, nem dőlt össze a világ. Jelenleg éppen meg van bolondulva a Fidesz-KDNP a népszaporulattal, de ahogy sok minden más hülyeségük, ez is elmúlik. Ha nem idegesíted magadat rajta, attól az élet még ugyanúgy megy tovább, csak neked lesz jobb. Mindannyian kiakadhatnánk napi szinten azon, hogy "Hááádehááát az apekknál én nem is egy szőke, kékszemű ember vagyok, hanem egy szám!", de nem lesz jobb azzal, hogy ezen rugózik az ember. Igen, ott egy szám vagy egy elvárt éves bevételi összeggel és annyi. Az egészségügyben is nagyjából ennyit jelentesz: egy TAJ-szám a hozzá tartozó diagnózisokkal, ellátásokkal. De ha jó a háziorvosod, neki nem csak ennyi leszel, ő emberként fog kezelni. Bizonyos mennyiség fölött már nem lehet másképp kezelni az adatokat, személytelenné válik minden.

A beszólás, megalázás már más kérdéskör. A politikusok nyilatkozatait érdemes fenntartásokkal kezelni: ha körülnézel, láthatod, hogy ők már rég nem a magyar népet képviselik, hanem annak egy kicsiny, befolyásolható részét, aki még itthon él és hajlandó részt venni az országgyűlési választásoknak nevezett cirkuszban. A többséget hidegen hagyja, hogy épp milyen hülyeséget találnak ki, azt meg főleg nem mondanám, hogy a kormány által időről időre bedobott új gumicsontok azonnal megjelennének a közbeszédben. Nekem is van olyan ismerősöm, aki már vagy egy hónapja nekem esett, hogy miért nem törődöm a népszaporulattal, de nem akadtam ki rajta. Ő az a kategória, aki valósággal issza a Magasságos Miniszterelnök Úr minden egyes szavát és kritika nélkül elfogadja azokat. Ez nem a politikusok hibája, egyszerűen vannak agyatlan emberek, akiknek kell egy ilyen idol. De ha külföldre mennél, ott is lennének ilyen jó képességűek körülötted, akik beléd kötnek, csak mondjuk másért.

2016. jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jaaajjjj ugyan már.... ebből sem lesz soha semmi, mert kivitelezhetetlen....annak a látszatát akarják csak kelteni, hogy tényleg támogatják a családalapítást, gyermekvállalást... valójában 10 millió forintra nem lehet azért 3 gyereket vállalni....a mai ingatlanárak mellett annyiból még egy 35 négyzetméteres panellakást sem tudsz venni....meg egy ekkora lakásban hogy élsz el 4 másik emberrel ugyan már...

ez pont arra jó, hogy a fideszes vállalkozók, akiknek amúgy is van sok pénze, nagy háza, sok gyereke, kapjon év végi prémiumként 10 millió forintot, hogy vehessen egy még nagyobb házat, vagy egy új sportkocsi könnyebben összejöjjön....

valójában az átlag magyar ezzel azért még mindig nehezen tud élni...

és gondoljunk csak bele...ebben az országban ha élne 5-6 millió ember, akkor is bőven el tudna működi az ország, és akkor tényleg nem lenne munkanélküliség...

ez az egész megint csak népámítás....

azért elég sok nő van így, hogy nem akar gyereket, de nem csak nő, hanem férfi is...a fél ország úgy ellenzi ezt az egész rendszert legalább, ahogy van...csak más kérdés, hogy nem emelik fel ellene a szavukat....

2016. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!