Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi rosszindulatú...

Miért van ennyi rosszindulatú gonosz ember?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt a kérdéseket és a válaszokat, és csak ámulok mennyi gonoszkodás és rosszindulat árad a válaszolókból.

De miért?

Ennyire szomorú lenne az életük, hogy a nyomorukból származó frusztráltságot itt vezetik le névtelenül?



2016. jan. 16. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Pontosan ezért
2016. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
sajnos igen, az emberek eléggé frusztráltak, idegesek, a másikon vezetik le, akik emiatt szintén azok lesznek (na jó, nem mind, vagy mindig)
2016. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hát de az olyan borzalmas...itt segíteni kéne a másiknak, nem pálcát törni a fejük felett.

Valahol azért sajnálom ezeket az embereket, mert biztos elég szar életük lehet...

2016. jan. 16. 17:40
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Én is pont ezen gondolkoztam mostanában. Szerintem tökéletesen megválaszoltad.
2016. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért vannak olyan kérdések, amikre nem lehet rosszindulat nélkül válaszolni, és az amúgy is jobban megragadja az ember szemét mint a normális válasz, ezért tűnik többnek.
2016. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Én pl. régebben röhögni jártam erre az oldalra, de ma már inkább csak sírni lehetne a feltett kérdéseken és a válaszokon.


Tudod amikor sokan annyira együgyű kérdéseket tesznek fel, vagy naponta ugyan azokat mint már előtte százan, akkor már nincsen türelme senkinek sem "normális" választ adni.

2016. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%
Valóban szánalmasok az ilyen emberek. Sokaknak szerintem orvosi (pszichiátriai) segítségre lenne szüksége.
2016. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Általában csak azok az emberek gonoszak a másikkal, akiknek tényleg vacak az életük és ezért máson próbálják levezetni a frusztrációjukat. De az ilyeneket csak szánni lehet. Ha valakinek kiegyensúlyozott, boldog élete van, az sosem piszkál mást, akkor sem, ha lenne rá oka...
2016. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
71%

Én akkor pislogok nagyokat, mikor valaki kiír egy problémát, ami alapvetően abszolút orvosolható és még maga a kérdező is segítséget kér arra, hogyan oldhatná meg a kialakult helyzetet és sorban kapja a válaszokat, amiben azt tanácsolják neki a kedves felhasználók, hogy vágja ki a férjét/feleségét, mint macskát sz*rni. Ez számomra megdöbbentő és őszintén érdekelne a lelkivilága annak az embernek, aki egy házasságban felmerülő konfliktust úgy old meg, hogy kivágja a párját. :'D Eleve.. milyen lehet az a házasság? Mennyire lehet mély az a szerelem, hogy ha az első reakció az, hogy dobja ki?


A másik az, mikor egyből leriban*ozzák azt, aki idősebb pasival van vagy házasságtörőnek titulálják azt, aki elvált, (kis)gyerekes pasival él, holott egyáltalán nem tudható, hogy a férfi valóban a nő miatt vált-e el vagy sem.


A harmadik, mikor más zsebében turkálnak és kemény ítéletet mondanak, persze semmi nem jó, ha túl keveset költ valaki az a baj, ha túl sokat, akkor meg az.


A negyedik pedig a lepontozás, mikor egy abszolút segítőkész és korrekt válasz 20%-on áll, hát az nagyon vicces. :)


De mindegy, végülis nem kell sajnálni tőlük ezt a kis gonoszkodást, legalább ennyi örömük legyen az életükben, ha már más nem jött össze.


TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2016. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen gonosz emberek büntetése a saját életük.
2016. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!