Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez megszokott, hogy egy 18...

Ez megszokott, hogy egy 18 éves lánynak fontosabb a karrier, tanulás, célok mint a szórakozás bármely formája és a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Tény,hogy eléggé lebecsülöm a mély érzelmeket (szerelmet) és egyáltalán nem tartom a jelen pillanatban a legfontosabbnak.

Csak akkor tudok egy normális,működő párkapcsolsatot elképzelni mikor már egyedül élek, dolgozom illetve van saját egzisztenciám,csak ebben az esetben tudnék elköteleződni,sőt...

A korombeliek nagyrésze nrem gondolkozik így,én miért nem tudok lazítani egy kicsit sem?

Mindig csak ezen kattog az agyam!

18/L

Előre is köszönöm!


2016. jan. 17. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Jah.
2016. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is hasonlóan gondolkodtam és nagyon megbántam. Később rájöttem a tanulás és karrier nem kellett volna elnyomja a kapcsolatokra tartott igényem. Az élet közel sem olyan, hogy mindig sínen van az ember, de ettől még élni kell. A kapcsolat is emberi igény, nem alábecsülendő és elnyomandó, vagy te is megjárod később. :)
2016. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok eppen, majd meglatjuk mi lesz:)
2016. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges, mert egyrészt még nagyon fiatal vagy, másrészt, ha megismered a "társad" megváltozik a szerelemről alkotott véleményed. :)) Az, hogy nem tartozol a "többség" közé ne zavarjon, majd találsz hasonló gondolkodású barátokat.
2016. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne megszokott, mindenki másmilyen. Én azért vagyok ilyen, mert rossz körülmények között éltem egész gyerekkoromban, és elegem van belőle, a szeretet meg nem fűt be télen és nem lehet rajta kenyeret venni a boltban. Emellett én sosem fogom magam alárendelni senkinek és feladni saját magam a 'szeretet' meg a család miatt, mert az anyám is megjárta. Biztos neked is van rá valami okod.
2016. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézd, eztet adig gondolod igy míg nem találkoztál velem. én úgy meg húználak, le sem tudnálak magamrol vakarni kisanyám. ha azt mondanám beálnál te nekem mindennap 5 fogásos vacsorát készíteni csak nincs aki isten igazából alávert volna meg a szádnak.
2016. jan. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eztet?! :D :D csak nem taj paraszt vagy? :D
2016. jan. 17. 19:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az 'eztet'et talalod a legparasztabb dolognak a valaszban akkor van egy rossz hirem:D
2016. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!