Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha valakinek minden nap van Déjá vu érzése?

Figyelt kérdés
Valamikor egy nap kettő is van.

2016. jan. 17. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy normális és de velem is sokszor van
2016. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őreg a lelked :D miéert ne lenne? persze ha előre tudod, hogy le fog esni a fogkeféd, pont lekésed a buszt, és összefutsz valakivel, mert mindig így van, az már durva. De ha csak rájössz, hogy jé, ilyen má' vót' akkor mi baj? piros kocsit keresel egyből többet észreveszel, mintha csak néznél kifele a fejedből
2016. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvostól tudom, hogyha nagyon gyakori, akkor jobb elmenni orvoshoz. Utalhat arra, hogy a vérellátás nincs teljesen rendben az agyadban. De lehet kimerültségtől meg hasonlóktól, nem kell rögtön orvoshoz rohanni.
2016. jan. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom normalis e.De nekem is sokszor van. Hetente 1-2. De van hogy naponta. Es olyan is volt ,hogy az adott szitut mar elore megalmodtam.
2016. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is heti rendszerességgel van. Előfordul, hogy szinte tudom, mi fog következni. Aztán rájövök, hogy ez a gondolat: most az lesz, hogy.... szintén a Déjá vu része. Nem tudom másképp megfogalmazni, nagyon különleges érzés. Volt már, hogy kb. 10 másodpercig tartott egy ilyen.
2016. aug. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!