Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy semmiben nem...

Lehetséges, hogy semmiben nem vagyok igazán tehetséges?

Figyelt kérdés

Mindenben jó vagyok valamennyire, valamennyire tudok rajzolni, van hangom, a sportokban sem vagyok kifejezetten rossz, és a tanulás is egész jól megy, de úgy érzem bármibe fogok az inkább közepes mint kiemelkedően jó...

(pedig a felsoroltakat mind próbáltam már fejleszteni, mégse éreztem haladást az évek alatt)


Mit lehet ezzel kezdeni? Érdemes bármelyik irányba elkezdeni hajtani, esetleg tovább keresgélni hogy hátha van valami amiben jobb vagyok, vagy fogadjam el hogy minden csak szo-szo sikerül?



2016. jan. 20. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban
2016. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor nincs okod panaszkodni, ha az elkezdett úton sikereket érsz el, például nem okoz nehézséget az egyetemi tanulás. Kiemelkedő, a legjobb csak ritkán lesz az ember, mert elég nagy esély van arra, hogy valaki mindig jobb lesz nálad, de ha a kitűzött céljaid felé zökkenőmentesen haladsz és nem vegetálsz a semmiben, akkor nincs félnivalód.
2016. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is kell kifejezetten kiemelkedő tudásodnak képességednek lenni. Már az is nagy szó, hogy felfedezted, hogy miben vagy jó. ( "nem vagyok kifejezetten rossz" = jó vagy benne csak szerénykedsz :-) )


Döntsd el, hogy milyen területen szeretnél dolgozni / tevékenykedni és senkit nem fog zavarni, hogy nincs kiemelkedő tudásod.

2016. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!