Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén, van ennek a kisugárz...

Őszintén, van ennek a kisugárzásos dolognak igazságalapja?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy megfelelő kisugárzással, magabiztossággal akkor is lehetsz vonzó, ha csúnya vagy. Főleg a fiúkat kérdezem, ez szerintetek igaz? Tehát ha duci és kissé csúnya lányként hirtelen akkora önbizalmam lesz, mint egyes nagyképű plázacicáknak, akkor szexi leszek, anélkül, hogy lefogynék? Légyszi kort is írjatok

2016. jan. 21. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én alapvetően a vékony nőkhöz vonzódom, szóval nálam nem. Azonban sok olyan férfi van, akik a testesebb nőket kedvelik és megfelelő kisugárzással náluk tuti nyerő lehetsz.
2016. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát fiúknál igaz ez, lányoknál mondjuk nehezebben tudom elképzelni, de ott is számít a talpraesettség. Az emberek ösztönösen megérzik, hogy valaki mennyire van megelégedve magával meg a világgal. Mondjuk ez olyan dolog, hogy fejlesztened kell magad, mert ha csak bizonyos emberek előtt akarod magad megjátszani, akkor azt is hamar észreveszik.

Most azért nem merek neked biztosat mondani, mert szerintem egy lánynak fontosabb a külső megjelenése is mint a fiúnak. A fiúknál alap, hogy magabiztos legyen, talpraesett, határozott, ezt minden lány szereti, de a lányoknál már nem biztos, hogy ez olyan fontos. Van olyan fiú aki az esetlenebb lányokat kedveli.

2016. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Az önbizalom nem egyenlő azzal, hogy egy nagyképű pi csa vagy. Az önbizalom az, hogy tisztában vagy a pozitív és negatív tulajdonságaiddal és elfogadod azokat, vagy reális keretek közt megpróbálsz rajta változtatni.


Plusz rengeteg nagy "önbizalommal" rendelkező nő van, akik konkrétan tagadásban élnek. Szerintem mindenki látott már durván túlsúlyos nőt pindurka nadrágban és haspólóban. Szegény meg azt hiszi, hogy a sok mosoly azért van mert ő milyen jól néz ki.

Vagy olyat aki szerint a smink szépít csak éppenséggel sminkelni nem tud és bohóccá mázolja magát.

2016. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez nem így megy.

Amúgy miért vagy duci? Miért nem fogysz le?


Én akit ismerek legeslegjobb ember nagyon 'brutális' külsővel rendelkezik.

Full bünözőnek néz ki plusz egymillió tetoválás. Na tőle általában félnek az emberek, meg elkönyvelik, hogy börtöntöltelék. Közben meg a legnormálisabb, legempatikusabb ember akit ismerek...

2016. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha duci vagy, akkor nálam már esélytelen. A kisugárzás nem így működik. Az egy pszichológiai dolog.
2016. jan. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen is meg nem is.

Vannak férfiak, akik csak a sovány nőket szeretik. Náluk soha, semmiféle kisugárzással nem leszel nyerő. Aranyos, jó barátnő lehetsz, akivel klassz elmenni valahova, de sose leszel szexi számukra.

Nő vagyok. Nemrég össze akartak hozni egy pasival. Minden, de tényleg minden stimmelt vele. 5-6 órát beszélgettünk. Szimpatikus, hasonló gondolkodású és értékrendű mint én... csak sovány. Vészesen és számomra elfogadhatatlanul sovány.


Vannak azok a férfiak akik viszont el fognak fogadni, ha magabiztosabb vagy. Egyszerűen azért, mert nekik a kilók nem annyira számítanak. Nem mondom, hogy semennyire, de nem ez a fő kritérium. Egy vidám, célokkal rendelkező érett nő mellett sokkal jobban érzik magukat, mint egy szép, de üres vagy búskomor mellett.

Testvérem ilyen. Volt, hogy egy lány megkérdezte tőle, hogy előző héten miért azzal a ronda nővel ment el. Azt válaszolta, hogy mert abban volt élet. Neki pl. a szép bőr, az ízléses öltözés mellett egy ducibb -nem szétfolyó- és nem annyira szép arcú lány is tud jobban tetszeni mint egy plázacica.

Gondolj el rajta: Te ki mellett vagy szívesebben: egy szép, de buta, béna és udvariatlan pasi mellett, vagy egy olyannal aki külsejében az ideálodnak nem felel meg 100%-ig (de nem is tér el tőle teljesen), de a belső tulajdonságai sokkal inkább hasonlítanak az elképzelésedre, mint az előző.

Vagy azon, hogy két szinte egyforma külsejűből melyiket választanád: az életrevalót, jó kisugárzásút vagy aki tőled várja, hogy anyucija legyél?


Számít a külső is és a belső is. És igen: néha az egyik rovására kicsit feladunk a másikból.


Keresd meg magadban a szépséget. Külsőt és belsőt egyaránt. Legyél magabiztos ezekben (de e szállj el tőlük), a rosszakon ha lehet próbálj változtatni. Legyenek céljaid tanulásban/munkában/magánéletben és tegyél is értük és akkor saját magad fogsz választ kapni a kérdésedre. :)

2016. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

#4: sokszor próbáltam lefogyni, összesen egyszer értem el eredményt, az se tartott tovább egy hónapnál. Már feladtam, egyszerűen nincs hozzá elég akaraterőm

2016. jan. 22. 19:22
 8/8 anonim válasza:
77%

Én egy átlagos pasi vagyok, mondjuk volt már éppen elég kapcsolatom,

nekem pl pont az van, hogy akármilyen jó fej, szimpatikus, normális, okos, szellemes, bármilyen egy nő, ha nem duci legalább egy kicsit(pl. min. 70-80 kiló) akkor nem lépünk tovább, mert szexuálisan egyszerűen nem vonzanak a vékonyak,(magyarul: fel sem állna rá) ergo egy ágyjelenet nekem égés, neki pedig az önbecsülésének pofon lenne. F/33

2016. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!