Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszéd hibám van valaki...

Beszéd hibám van valaki ráismer mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már eléggé régóta nem tudok rendesen beszélni úgy értem hogy olyan problémám van hogy nem tudom azt kimondani azt amire gondolok mert valami teljesen mást mondok kezd nagyon zavarni de nem tudom hogy hova forduljak segítségért.

20/L



2016. jan. 22. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd a háziorvossal. Az az érzésem, hogy úgyis fog kelleni bbeutaló a további kivizsgálásokhoz.
2016. jan. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj naplót. Naponta. Papírra, kis szép füzetbe, töltőtollal, ne gépen. Ezáltal rendezed a téged írt hatásokat, fogalmazol, leírod (magadnak kell ez) Rendezetten tárolod a hatásokat. És ha beszélni kell, egy kis csend előtte kell, nem kell rávágni semmit a párbeszédben. Nem káoszból kell hozni a szavainkat, hanem az "arany csendből", a világ világosságából. Ha nincs idő, akkor az a beszélgetés nem is fontos a másik fél, felek számára, azt el kell hagyni.
2016. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jan. 22. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem beszédhiba, hanem a fogalmazászavar.
2016. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha fogalmazás zavar lenne akkor nem tudnám magam írásba kifejteni másrészt, amikor azt írtam h nem tudom kimondani amire gondolok én kimondanám csak valami teljesen más értelmetlen szó hagyta el a számat.
2016. jan. 24. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!