Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem akarják...

Az emberek miért nem akarják elfogadni, hogy szabadúszóként dolgozom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,mindig is érdekelt az informatika így már 12-13 éves koromban elkezdtem tanulni a programozást,videóvágást,képszerkesztést,és hasonló dolgokat.Majd 16 éves koromban elkezdtem youtubera feltölteni videókat ahol mostanra már elég szép szintet elértem,így havonta kb 800-1000$ bevételem van, ez mellet még freelancer.com-on is dolgozom ahonnan szintén bejön pár száz $ (terméseztessen adózom utánunk)

A lényeg,hogy ezt sok ember,ismerős nem akarja felfogni.

Elég sokszor megkaptam már,hogy "mi az,hogy csak otthon ülsz, menj el dolgozni stb.)Szerintük csak a fizikai munka a munka.Oké...

Na az ilyeneknek,hogy próbáljam elmondani,hogy ez is munka?Ebből is meglehet élni,nem is akárhogy.

Volt alkalmam eltölteni pár hetet az Egyesült államokban ahol egyszerűen ez olyan természetesnek számít ha az ember otthonról keres pénz,hogy az hihetetlen,valamint kb lexarják,hogy a másik embernek mennyi pénze van,mit dolgozik,hogyan keresi a pénzét. Kár,hogy ez itthon nem így van.

Bár én se érzem munkának mert imádom csinálni még ha 10-12 óra videóvágás után a szemem kifolyik akkor is. Steve jobs mondta egyszer:„ha szereted a munkád, soha többé nem kell dolgoznod” :) Hát igen...



2016. jan. 23. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert még új dolog itthon
2016. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

FYI:

Azt nem Steve Jobs mondta, maximum elismetelte valahol

Az egy nagyon regi, faradt cliche,mar az otvenes evekben is ez volt a slogan sok munkaugyi irodaban ( employment agency )

2016. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszik drogból van a pénz.
2016. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
93%
Az emberek borzalmasan irigyek,az én környezetem egyszerüen nem birja feldolgozni hogy nem csak azzal a két kezével keresse a pénzt én semmilyen törvénytelen dolgot nem teszek van hogy egy nap alatt keresek meg egy havi minimálbért.
2016. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Csak tudnám, hogy másoknak mi közük a te dolgaidhoz, meg úgy általában mások életéhez?! Törődjenek inkább a saját dolgaikkal, ne másoknak dumáljanak.

Te úgy éled az életed, ahogy neked tetszik, mások véleménye meg nem számít.

De tuti azért teszik, mert irigyek, hogy nekik el kell járni dolgozni egy munkahelyre, míg te otthonról oldod meg a munkádat.

2016. jan. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Írígykednek. Az átlagemberek megszokták a saját kis langyos vizüket, a napi 8-12 munkaórával és a kicsi keresetükkel, és szúrja a csőrüket minden, ami jobb, mint amit ők elértek
2016. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Nagyobb kérdés, hogy ez téged miért érdekel?


És miért nem küldöd el őket anyukájukba, hogy semmi közük hozzá?


Még meg kell tanulnod kiállni magadért! Illetve feldolgozni azokat a problémákat amiket a hülye emberek előhoznak belőled.

2016. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Freelancert én is nézegettem.Nagyon jó, de azért oda kell tudás és időbefektetés, hogy keress is vele.Az is munka.Bár én is szívesen élnék ilyesmiből, illetve plusz jövedelemnek jó lehet így keresni.
2016. jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igazabol, nem ertem hogy miert foglalkozol vele.

"vallalkozo vagyok, othon van az irodam".

Kesz vege, minek ezt cifrazni?

2016. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mi a youtube csatornád?
2016. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!