Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok rosszindulatú,...

Miért vagyok rosszindulatú, kárörvendő, gonosz?

Figyelt kérdés

Régóta ilyen vagyok,és már tényleg azt csodálom másokban,hogy hogy tudnak ilyen "jó lelkűek"lenni.

Hiába próbálok változni,nem sikerül.

Hiába mondom az illetőnek,"hogy de örülök neki"és próbálom elhihetni magammal,hogy tényleg örülök,tudom,hogy nem.

19L


2016. jan. 23. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát miért ne?
2016. jan. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már feltetted ezt a kérdést, és voltozni szeretnél, akkor már jó úton vagy. Gonosz biztosan nem lehetsz.
2016. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Hmm...érdekes.

Én kárörvendőbb vagyok bárkinél.

De ezt próbalom szarkazmussal leplezni. Így nyugodtan szívhatom mások vérét, miközben halálosan komolyan gondolom a megjegyzéseimet, de az embereknek meg viccként jön le.

23...

2016. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne akarj megváltozni. Nem tudsz, és még fölösleges is. Ha nem teszel keresztbe a másiknak, és nem kötöd az orrára az örömöd, addig nincs baj. Néha velem is előfordul, hogy örülök más kárának magamban, de ilyenkor direkt inkább segítek neki megoldani. Ennyi szerintem bőven elég. 22/f
2016. jan. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!