Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen nő?

Létezik ilyen nő?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 01:15
 1/5 A kérdező kommentje:
aki kedves, megértő, van humora, és még szép is? Nincsenek nagy elvárásaim, tudom, hogy nincs tökéletes nő, de vajon van olyan, akiben meg van ez a 4 dolog?
2016. jan. 25. 01:29
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
ne rohogtess. es ha ez a negy megvan, de alacsony IQval rendelkezik? vagy lusta, eletkeptelen? egy nyavogos kislany, aki nem kepes felnoni es budos neki a munka? :D na alvas, holnap suli.
2016. jan. 25. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
egy biztos, de azt en elvettem felesegul :)
2016. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyilván létezik, de negatív tulajdonságai mindenkinek vannak. Az, hogy mit tudsz tolerálni, esetleg még segíteni is neki javulni, az meg megint egyénenként változik. Én a páromnak tökéletes nő vagyok, dekoratív, okos, kedves, gondoskodó. De cserébe érzelmileg labilis vagyok, igaz az elmúlt öt évben mióta vele vagyok ez rengeteget javult. Néha túlzásba viszem a motiválást és cseszegetős vagyok. Na mindegy, szóval persze hogy van, néhány negatívummal megfűszerezve többnyire :)
2016. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik, ez a jó hír. A rossz meg az,hogy már mind foglalt.
2016. jan. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!