Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki úgy...

Van olyan ember, aki úgy fejezi ki tiltakozását a migránsáradat, vagy a terrorizmus ellen?

Figyelt kérdés
...hogy nem vesz igénybe muzulmán szolgáltatótól semmit, nem vesz gyrost meg ilyesmit, nem ül be a taxiba, ha látja a sofőrön, hogy honnan van és ilyesmik? Nyilván nem Magyarországon, de másutt, főleg a tavalyi francia-belga és szilveszteri német botrányok után. Hallottatok ilyenről?
2016. jan. 25. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen emberek.
2016. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Shai-Hulud ***** válasza:
95%

...és jól kiszúrnak azokkal a giroszosokkal, taxisofőrökkel, akik nem robbantgatnak, nem molesztálnak nőket, hanem megpróbálnak a saját munkájukból megélni...


Groteszk dolog, nemde?

2016. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Második nem tudom, miért lett nulla. Sok muzulmán van, aki integrálódott, ugyanúgy él, mint bárki más, akár már ő maga, szülei is az adott országban születtek.

A nem veszek muszlimtól semmit ugyanaz, mint a nem veszek zsidótól semmit volt.

A terrorizmusnak nem az vet véget, ha bojkottáljuk a rendesen élő emberek vállalkozásait.

2016. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
93%
A szemben lévő boltostól sem veszel semmit, mert pont olyan sapkája van, mint az anyósodnak? :-D
2016. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Én olyan helyen élek ahol sok a muzulmán. Szilveszterig támogattam a migrációt stb.

Azóta nem. Boltban nem állok arab/muzulmán pénztároshoz pl. és hasonlók.

Sok a turista is és folyton leszólítják az embert a pályaudvarokon, belvárosban. Ezzel nincs baj de muzulmánoknak araboknak nem segítek.


Lehet lepontozni meg rasszistázni nyugodtan. Európában nijcs helye az iszlámnak.

2016. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy itt nyugodtan kifejtheti mindenki a véleményét rasszistázás, meg lepontozás nélkül, kedves utolsó válaszoló. (és esetleg hogy nem jön olyan válasz, ahol 120 ember halálát/többszáz nő molesztálással megspékelt kirablását az anyósom sapkájához hasonlítjuk..) Aki benne él, az nyilván jobban érzi, mint aki csak elolvassa az újságban, megcsóválja a fejét és már felejtheti is el, mert nem érinti.. ezért is kérdeztem, hogy hogy van ez arrafelé.
2016. jan. 25. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:

En Nemetorszagban elek, es azzal egyetertek, hogy a bojkottalassal semmi nem erhetö el. Viszont az is teny, hogy a balkani, közelkeleti es afrikai illegalis bevandorlok nagy többsege agressziv, követelözö es egyaltalan szerintem a nemetek is feltik a hazajukat ettöl az invaziotol. Aki nem csak a kozmetikazott propaganda hireket olvassa,az mar biztos hallott rola, hogy milyen eröszakosak ezek az emberek, es csak a bünözesi ratat növelik, meg a gazdasagot apasztjak.

Mindemellett ismerek itt elö (nem "menekült")muszlim vallasuakat,- akik ugy muszlimok, mint en kereszteny (tehat lesz.a.r.j.a.k)- tisztessegesen dolgoznak vagy vallalkozast vezetnek, es pl. vendegkör vagy a munkaado altal is megbecsülve vannak. Ugyhogy az en környezetben nem jellemzö ez, hogy igy tiltakoznanak az emberek. Annal inkebb eszrevehetö a forumokon, hogy mennyire tiltakoznak Merkel asszony politikaja ellen az emberek.

2016. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Vannak, s-ggfejeknek hívják őket :D
2016. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!