Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti mit tennétek, ha...

Fiúk, ti mit tennétek, ha neten összehaverkodnátok egy sráccal egy közös téma kapcsán és mikor találkoztok, ez történne?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy megismerkedtem egy sráccal közös érdeklődés kapcsán egy oldalon és jóban lettünk, így neten segítettük egymást, meg tanácsokat adtunk egymásnak elég sok dolog, pl. tanulás és most megbeszéltük, hogy találkozni fogunk.

Láttuk már egymást képen, mert fb-n ismerősök vagyunk, de nem tudja rólam, hogy meleg vagyok, nem vagyok lányos, de elég gáznak érzem ezt az egészet, hogy csalódni fog bennem...

Srácok, ti hogy reagálnátok ilyen helyzetbe? nem tudom, mit tegyek, nem akarok nemet mondani a találkozásra, mivel ő kezdeményezte.

Kort is írjatok légyszi!



2016. jan. 25. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ám azt rögtön a tudtára adnod! Majd egy idő után ha ugy érzed, elmondod neki, ám akkor sincs semmi baj, ha nem érzed úgy.

Engem nem zavarna,sőt megtiszteltetve érezném magamat, amiért megbiztal bennem.

23f

2016. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem akarom elmondani, inkább titkolnám és attól félek, hogy rájön
2016. jan. 25. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed.

Te melegként többet akarsz tőle, mint barátságot?

Ha nem, akkor mi a gond? Semmi köze a nemi életedhez, és ez nem lehet egy barátság alapja. De azért talán idővel nem árt tisztázni.

Nekem volt egy nagyon jó barátom,akiről kb. 15 év barátság után kiderült, hogy meleg. Engem abszolút nem zavart, mert nálam soha sem próbálkozott, és ha próbálkozott volna, akkor is megértette volna, hogy nem egy térfélen játszunk. Viszont emberileg felnéztem rá, művelt volt, sokat tanultam tőle, jó fej volt.

Mikor "lebukott" ( nem azzal, hogy nálam próbálkozott), én még próbáltam megmenteni a barátságunkat, mert engem egyáltalán nem zavart a dolog, de Ő szégyellte annyira magát, hogy rövid időn belül teljesen megszakadt vele a kapcsolat. Ennek lassan 20 éve, és a mai napig sajnálom.

Kérdésed gyakorlatilag ugyanaz, mint hogy "lehet-e barátság leány és fiú között".

46/F

2016. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

"nem akarom elmondani, inkább titkolnám és attól félek, hogy rájön"

Amikor az előző válaszom írtam, akkor még ezt a válaszod nem olvastam.

Csak akkor tudnék tanácsot adni, ha ismernélek titeket. Különböző emberek máshogy reagálnak ugyanarra a szituációra.

Először találkozz vele nyugodtan, nyilván az első pár alkalommal nem ez lesz a fő téma.

Aztán majd kialakul, hogy titkolózz vagy legyél őszinte.

2016. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a barátság ahol hazudni kell annyit is ér.
2016. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akarsz tőle komolyabbat, vagy csak haverkodni, barátkozni szeretnél? Ha utóbbi, akkor bőven ráérsz elmondani neki, nem kell mindenkinek tudnia csak azért, mert beszélsz velük. Mikor már kiépítettél vele egy kapcsolatot és úgy érzed megbízol benne, van olyan stabil és személyes a dolog, hogy nem fog felületesen ítélkezni vagy megijedni, akkor beszélhetsz erről neki.


Ha szeretnél tőle valamit, akkor viszont felesleges húzni az időt, ki tudja ő is meleg-e vagy ha meg ő csak haverkodik, akkor magadat szivatod.

2016. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a probléma?

Engem nem érdekelnek ilyenek. Ez sexualitása, nem személyisége.

20F

2016. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell az első találkozásotokon avval nyitni, hogy Szia Bence, én vagyok az Laci, és amúgy meleg. :D
2016. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!